Nasz pełny etat MBA to dwuletnia edukacyjna podróż, która odbędzie się przez Program American Leadership Center (AAGLP), Centrum Liderów Biznesu (BLC) oraz Program Mentoringu Executive Associate Board. Ponadto nasze różne interakcyjne interakcje pozwolą Ci otwarcie wymieniać się pomysłami, opracowywać koncepcje i testować teorie z kolegami z klasy, którzy będą Cię wyzwaniem i pomogą Ci stać się lepszym liderem.



Podróż przez American Airlines Global Leadership Program (AAGLP)

Pod koniec pierwszego roku Ty i Twoi koledzy podróżują do Chin, Indii, Europy lub Ameryki Łacińskiej przez dwa tygodnie, aby spotkać się z liderami biznesu i urzędnikami państwowymi, zwiedzać kampusy uniwersyteckie i parki badawcze i zanurzyć się w lokalnym kultura.


Udoskonal swoje umiejętności przywódcze w Centrum Liderów Biznesu (BLC)

Nauczeni przez praktyków branżowych, a nie profesorowie, BLC jest tam, gdzie teoria akademicka i doświadczenie w rzeczywistym świecie zbiegają się. Wielu z naszych studentów twierdzi, że BLC był czynnikiem decydującym przy wyborze SMU Cox. Rekrutaci konsekwentnie mówią nam, kiedy wszystkie inne cechy są równe wśród kandydatów, szukają silnego przywództwa i umiejętności komunikacyjnych, aby ustawić najlepszych kandydatów od innych. Poprzez BLC wykraczasz poza podręcznik i otrzymujesz specjalistyczne szkolenie w zakresie budowania zespołu i coaching indywidualny, który daje Ci przewagę nad kandydatami innych szkół.


Pozwól przewodnikowi połączyć program mentorski Executive Associate Board

Mentor z Associate Board Executive Mentoring Program może Cię przez program MBA i wyszukiwania kariery. Wielu mentorów to absolwenci SMU Cox i znają doświadczenie. Jako uczestnik w tym programie będziesz nacierać łokcie z elitarną grupą 200-liderów biznesowych z jednych z najbardziej znanych firm w Dallas / Fort Worth Metroplex. Dyrektorzy pracujący w naszej Stowarzyszonej Zarządzie udostępniają Ci kontakty, doradztwo zawodowe i wiedzę branżową, którą mogą oferować tylko doświadczeni specjaliści. Łatwo zauważyć, jak cenny jest ten program na rzecz rozwoju twojej kariery.


Program

Jednym z głównych atrakcji wielu naszych uczniów było całkowite zrównoważenie Cox School of Business edukacji przewiduje. Absolwenci opuszczają wiedzę, jak komunikować się skutecznie, prowadzić przez inspirację, zarządzać siedmioma liczbami budżetów i negocjować światowy handel. Absolwent Cox rozumie, że sukces jest ruchomym celem, a szybkie myślenie i elastyczność są kluczem do sukcesu.

Program Cox jest nieustannie rozwijającym się programem mającym na celu przewidywanie umiejętności, które trzeba odnieść sukcesom i wyzwań, aby rozwinąć je na swój potencjał. Poprzez integrację naszego światowego programu Leaders Leadership, Business Leadership Center i Associate Board Mentoring Program z elastycznym podejściem do nauczania, możesz dostosować swoje wykształcenie w oparciu o swoje profesjonalne cele, koncentrując się na wyborze kursów, aby stać się ekspertem w określonym polu lub wybierając różnorodnych dyscyplin w celu bardziej ogólnej perspektywy zarządzania. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Wybrane przedmioty i stresy. Każda kadencja jest podzielona na dwa moduły - A i B. Moduły mają długość ośmiu tygodni. Niektóre kursy są ściśle zintegrowane, a inne są autonomiczne.


Cox kursy i koncentracje na kierunkach MBA

Cox MBA Program pozwala studentom w pełnym wymiarze czasu na wybór dwóch akademickich stężeń. Wszyscy studenci MBA są początkowo zapisani do General Management Concentration, co pozwala studentom na kursy we wszystkich ofertach akademickich.

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Rachunkowość
Doradztwo Finansowe

KATEDRA FINANSOWE
Finanse
Koncentracja finansów ze specjalizacją w: finansach korporacyjnych lub inwestycjach

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE I ZARZĄDZANIE DZIAŁALNOŚCIĄ OPERACYJNĄ
Technologie informacyjne i zarządzanie operacjami koncentrują się z możliwościami koncentracji wtórnej w marketingu high-tech, ilościowym modelowaniu finansowym i zarządzaniu.

KATEDRA ZARZĄDZANIA I ORGANIZACJI
Strategiczne przywództwo

DZIAŁ MARKETINGU
Marketing
Koncentracja marketingowa ze specjalizacją w doradztwie marketingowym lub zarządzaniu produktami i marką

STRATEGIA I PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Strategia i przedsiębiorczość

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
36,590 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa