Babson MBA dla profesjonalistów pracujących

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

W skrócie

  • Czas trwania: 21-miesięczne i samodzielne opcje
  • Dostępna wersja GMAT / GRE
  • Średnie doświadczenie zawodowe: 5-10 lat
  • Począwszy od wynagrodzeń 2018 absolwentów: 167,386 USD
  • Nr 1 MBA za przedsiębiorczość, The Princeton Review, magazyn Entrepreneur i US News

Babson w niepełnym wymiarze czasu opcje MBA są zaprojektowane z myślą o równowadze między życiem zawodowym i prywatnym. Buduj przedsiębiorcze nastawienie, umiejętności zarządzania strategicznego i globalną sieć, którą musisz rozwijać profesjonalnie.

Niezależnie od tego, czy chcesz kontynuować swoją obecną karierę, czy przejść do nowej, nasze oparte na akcjach kursy dla absolwentów są mądrą inwestycją w ewoluujący świat biznesu. Skorzystaj z projektów doradczych w świecie rzeczywistym, wyzwań związanych z przedsiębiorczością i innowacjami oraz ucz się przez całe doświadczenie w ramach MBA.

Wybierz przedmioty, które pasują do Twoich celów zawodowych lub pozwalają odkrywać nowe tematy. Studenci MBA w niepełnym wymiarze godzin mogą brać udział w zajęciach we wszystkich formatach: zajęcia w ciągu dnia lub wieczorem, mieszane / hybrydowe, w pełni online, kursy weekendowe, a nawet zajęcia za granicą.

  • Jeden MBA: Studenci MBA w niepełnym wymiarze godzin mają dostęp do tych samych kursów, członków wydziału, możliwości uczenia się przez doświadczenie, ścieżek intensywności i ośrodków akademickich, jak studenci studiów dziennych.
  • Maksymalna elastyczność: studenci wieczorowi mogą skorzystać z samodzielnej stymulacji, wypełniając podstawowe kursy od 6:30 do 21:30 na miejscu w Wellesley lub Bostonie w dowolnej kolejności.
  • Ciasna kohorta: uczniowie z Blended Learning uczęszczają na podstawowe zajęcia online w trybie "lockstep" ze swoją kohortą, podróżując do Wellesley mniej więcej co siedem tygodni na sesje klasowe.
  • Rozwijaj swoją sieć: dzięki zajęciom i klubom poznasz różnorodnych studentów z różnych programów i korzystasz z 41 000 absolwentów w 119 krajach na całym świecie, którzy tworzą sieć absolwentów Babson.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News & World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We ... Czytaj więcej

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News & World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We offer a wide range of graduate business programs, both full-time and part-time options. Regardless of the program, you will discover an education built on action and a community filled with dynamic entrepreneurial leaders. Pokaż mniej
Wellesley , Boston , Miami + 2 Więcej Mniej