Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Jiao Tong Antai Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania jest powszechnie uznawana za jedną z wiodących chińskich uczelni biznesowych. 39-ta ocenę wśród globalnych programów MBA w 2016 roku przez Financial Times i TOP3 w podwyższenia wynagrodzenia za trzy kolejne lata, Antai MBA to pierwszy program MBA w Chinach być potrójnie akredytację AACSB, EQUIS i AMBA. Antai znajduje się w sercu miasta Szanghaj, Chiny bezsporne kapitale przedsiębiorstw, i jest konsekwentnie w rankingu wśród najlepszych szkół biznesu w Chinach.

Antai International MBA (IMBA) Opis programu

Program IMBA w ACEM jest wyjątkowy, ponieważ oferuje studentom globalnej perspektywy z chińskim ostrości, z wykorzystaniem zagranicznych profesorów, programy wymiany i kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Nasz program przyciąga najlepszych kandydatów krajowych, którzy uczą się obok międzynarodowego rówieśników i wymiany studentów. IMBA jest idealnym rozwiązaniem dla kandydatów MBA pragnących uchwycić zarówno Wschodniej i zachodniej standardów w biznesie, jedną z głównych zalet jak nasz świat staje się coraz mniejszy i połączone. ACEM zwiększa wielu połączeń i współpracy z uniwersytetami na całym świecie, wspierane przez stuletniej historii z SJTU, która przygotowuje naszych absolwentów IMBA w celu zaspokojenia potrzeb globalizacji gospodarczej zarówno solidne doświadczenie zawodowe i współczesnych teorii zarządzania.


IMBA jest w pełnym wymiarze czasu dwuletni program, z pierwszych koncentruje się na trzech semestrów studiów intensywnie, do myślenia w klasie, staże lub zagranicznych programów wymiany i czwartym semestrze do pracy doktorskiej.

Program IMBA przyjmuje międzynarodowe standardy w wielu aspektach: Kursy i podręczników, metod nauczania oraz wybór wydziału, z internacjonalizacji jest kluczowym elementem naszego programu poprzez kursy międzynarodowe z wszystkich wykładów w języku angielskim, międzynarodowy nacisk na obu krajowych chińskich i międzynarodowych korporacji " studia przypadków, międzynarodowego wydziału z profesorów z różnych słynnych uniwersytetów i międzynarodowych korporacji, międzynarodowych klas z ponad 1/3 populacji studentów będącego międzynarodowych studentów i możliwości międzynarodowych z sponsorowanych programów wymiany do kilkudziesięciu uniwersytetach poza Chinami. SJTU w ACEM IMBA poszerza fundacji biznesowych i przygotowuje absolwentów do sukcesu w 21 wieku.

Cele Programu IMBA


- Przekazanie studentom wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby sprostać wymaganiom zarówno firm krajowych i międzynarodowych

- Rozwijanie umiejętności zawodowe i osobiste uczniów do zarządzania strategicznego i skutecznie w stale zmieniającym się środowisku


- Rozwijaj studentów do wyższych talentów zarządzania i profesjonalnych menedżerów w międzynarodowej wizji gospodarczej

Stypendia

Stypendium podstawie wydajności:

Pełna, w połowie, i częściowe stypendia są oferowane prawie 20% studentów MBA, w oparciu o wyniki w nauce i udział programu.


Stypendia korporacyjne:

Istnieje ograniczona liczba stypendiów przyznawanych studentom na podstawie ich zastosowania, w tym doświadczenie w pracy, wyniki testów i licencjackich rekordów.


GMAT Stypendium:

Wnioskodawcy z wynikami GMAT 730 lub wyższej otrzymują 50% czesnego stypendium

Dziesiątki 680-729 otrzymują 25% czesnego stypendium

Dziesiątki 630-679 RMB 20000 otrzymują stypendium

Wstęp i aplikacji

Licencjat & Doświadczenie zawodowe

Stopień licencjata akredytowanego plus 2 lat doświadczenia pracy w pełnym wymiarze godzin.

TOEFL / IELTS

  • TOEFL: 90 (na podstawie Internetu);
  • lub IELTS: 6,0;
  • lub Bachelor of English
  • lub też otrzymał licencjat z angielskiego programu nauczania

GMAT

  • W przypadku wnioskodawców międzynarodowych nie ma wymogu wynik progu, choć kandydaci z dziesiątkami ponad 580 mają pierwszeństwo.
  • Kod GMAT dla programu IMBA jest 6QS-5C-55.

Zapis lub Academic Record

Oficjalny zapis opatrzonego pieczęcią uczelni lub pieczęć jest wymagane dla zastosowania.

Historia zatrudnienia

Lista pełnym i niepełnym wymiarze godzin historii zatrudnienia jest zobowiązany do stosowania. Zaleca się pełny opis przeszłości zatrudnienia, w tym obowiązków podstawowych najpoważniejszych wyzwań i osiągnięcia.

Życiorys / CV

Najbardziej aktualne CV wymagane dla aplikacji

Referencje

2 Listy referencyjne wymagane od aktualnych przełożonych i wykładowców

eseje

500 słowo esej w języku angielskim

wywiady

Indywidualne Wywiady tylko z zaproszeniem

Opłata wstępu

Bezzwrotna opłata RMB 800 lub US $ 130

Aplikacja online

http://mba.sjtu.edu.cn/mba/en/login.html

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
248,000 CNY
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa