Antai International MBA (IMBA)

Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Antai International MBA (IMBA)

Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Uniwersytet Jiao Tong Antai Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania jest powszechnie uznawana za jedną z wiodących chińskich uczelni biznesowych. 39-ta ocenę wśród globalnych programów MBA w 2016 roku przez Financial Times i TOP3 w podwyższenia wynagrodzenia za trzy kolejne lata, Antai MBA to pierwszy program MBA w Chinach być potrójnie akredytację AACSB, EQUIS i AMBA. Antai znajduje się w sercu miasta Szanghaj, Chiny bezsporne kapitale przedsiębiorstw, i jest konsekwentnie w rankingu wśród najlepszych szkół biznesu w Chinach.

Antai International MBA (IMBA) Opis programu

Program IMBA w ACEM jest wyjątkowy, ponieważ oferuje studentom globalnej perspektywy z chińskim ostrości, z wykorzystaniem zagranicznych profesorów, programy wymiany i kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Nasz program przyciąga najlepszych kandydatów krajowych, którzy uczą się obok międzynarodowego rówieśników i wymiany studentów. IMBA jest idealnym rozwiązaniem dla kandydatów MBA pragnących uchwycić zarówno Wschodniej i zachodniej standardów w biznesie, jedną z głównych zalet jak nasz świat staje się coraz mniejszy i połączone. ACEM zwiększa wielu połączeń i współpracy z uniwersytetami na całym świecie, wspierane przez stuletniej historii z SJTU, która przygotowuje naszych absolwentów IMBA w celu zaspokojenia potrzeb globalizacji gospodarczej zarówno solidne doświadczenie zawodowe i współczesnych teorii zarządzania.


IMBA jest w pełnym wymiarze czasu dwuletni program, z pierwszych koncentruje się na trzech semestrów studiów intensywnie, do myślenia w klasie, staże lub zagranicznych programów wymiany i czwartym semestrze do pracy doktorskiej.

Program IMBA przyjmuje międzynarodowe standardy w wielu aspektach: Kursy i podręczników, metod nauczania oraz wybór wydziału, z internacjonalizacji jest kluczowym elementem naszego programu poprzez kursy międzynarodowe z wszystkich wykładów w języku angielskim, międzynarodowy nacisk na obu krajowych chińskich i międzynarodowych korporacji " studia przypadków, międzynarodowego wydziału z profesorów z różnych słynnych uniwersytetów i międzynarodowych korporacji, międzynarodowych klas z ponad 1/3 populacji studentów będącego międzynarodowych studentów i możliwości międzynarodowych z sponsorowanych programów wymiany do kilkudziesięciu uniwersytetach poza Chinami. SJTU w ACEM IMBA poszerza fundacji biznesowych i przygotowuje absolwentów do sukcesu w 21 wieku.

Cele Programu IMBA


- Przekazanie studentom wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby sprostać wymaganiom zarówno firm krajowych i międzynarodowych

- Rozwijanie umiejętności zawodowe i osobiste uczniów do zarządzania strategicznego i skutecznie w stale zmieniającym się środowisku


- Rozwijaj studentów do wyższych talentów zarządzania i profesjonalnych menedżerów w międzynarodowej wizji gospodarczej

Stypendia

Stypendium podstawie wydajności:

Pełna, w połowie, i częściowe stypendia są oferowane prawie 20% studentów MBA, w oparciu o wyniki w nauce i udział programu.


Stypendia korporacyjne:

Istnieje ograniczona liczba stypendiów przyznawanych studentom na podstawie ich zastosowania, w tym doświadczenie w pracy, wyniki testów i licencjackich rekordów.


GMAT Stypendium:

Wnioskodawcy z wynikami GMAT 730 lub wyższej otrzymują 50% czesnego stypendium

Dziesiątki 680-729 otrzymują 25% czesnego stypendium

Dziesiątki 630-679 RMB 20000 otrzymują stypendium

Wstęp i aplikacji

Licencjat & Doświadczenie zawodowe

Stopień licencjata akredytowanego plus 2 lat doświadczenia pracy w pełnym wymiarze godzin.

TOEFL / IELTS

  • TOEFL: 90 (na podstawie Internetu);
  • lub IELTS: 6,0;
  • lub Bachelor of English
  • lub też otrzymał licencjat z angielskiego programu nauczania

GMAT

  • W przypadku wnioskodawców międzynarodowych nie ma wymogu wynik progu, choć kandydaci z dziesiątkami ponad 580 mają pierwszeństwo.
  • Kod GMAT dla programu IMBA jest 6QS-5C-55.

Zapis lub Academic Record

Oficjalny zapis opatrzonego pieczęcią uczelni lub pieczęć jest wymagane dla zastosowania.

Historia zatrudnienia

Lista pełnym i niepełnym wymiarze godzin historii zatrudnienia jest zobowiązany do stosowania. Zaleca się pełny opis przeszłości zatrudnienia, w tym obowiązków podstawowych najpoważniejszych wyzwań i osiągnięcia.

Życiorys / CV

Najbardziej aktualne CV wymagane dla aplikacji

Referencje

2 Listy referencyjne wymagane od aktualnych przełożonych i wykładowców

eseje

500 słowo esej w języku angielskim

wywiady

Indywidualne Wywiady tylko z zaproszeniem

Opłata wstępu

Bezzwrotna opłata RMB 800 lub US $ 130

Aplikacja online

http://mba.sjtu.edu.cn/mba/en/login.html

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
248,000 CNY
Locations
Chiny - Shanghai, Shanghai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Shanghai, Shanghai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą