Tongji-manchester dwukrotnie program mba

Przegląd programu

Tongji University i University of Manchester są partnerami strategicznymi. Program MBA Dual-Degree w Tongji-Manchester rozpoczął działalność w 2009 r. I łączy najwyższe kursy MBA Manchester Business School i specjalistyczne kursy uniwersytetu Tongji w zakresie zarządzania projektami.

Po pomyślnym ukończeniu 2,5-letniego programu studiów niestacjonarnych studenci otrzymają podwójne dyplomy z wyróżnieniem na Uniwersytecie Tongji i Uniwersytecie w Manchesterze oraz certyfikat podyplomowy z Uniwersytetu Tongji.

Partner

Założona w 1824 roku Uniwersytet w Manchesterze jest największym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii. Dzięki najwyższej jakości działaniom badawczym w brytyjskim rządowym ćwiczeniu badawczym (RAE) oraz dumnym osiągnięciom akademickim i badawczym 25 laureatów nagrody Nobla, Uniwersytet w Manchesterze należy do najlepszych nie tylko w Europie, ale także na świecie .

Po 50 latach rozwoju firma Manchester Business School (MBS) posiada 6 centrów zagranicznych, które sprawiają, że jest renomowaną i doskonałą szkołą biznesu na całym świecie. Oryginalna metoda Manchester Method of MBS cieszy się renomą niż Case-based Teaching z Harvard Business School w dziedzinie zarządzania.

Badanie Financial Times w 2017 r. Zajmuje tytuł MBA nr 3 w Wielkiej Brytanii, 10 najlepszych w Europie i 30 największych na świecie. Według FT, studenci MBA mogą spodziewać się 108-procentowego wzrostu wynagrodzeń trzy lata po ukończeniu studiów.

  • .
  • Wydział i eksperci z obu uczelni: Wydział składa się z prestiżowych profesorów i ekspertów z obu szkół o najwyższym standardzie akademickim i bogatym doświadczeniu. Kładzie się nacisk na rozwój miękkich umiejętności w kontekście globalnym.
  • Elastyczne podróże zagraniczne: zachęca się uczniów do wzbogacenia swoich doświadczeń poprzez uczestnictwo w warsztatach w jednym z międzynarodowych centrów (Manchester, Hong Kong, Singapur, Dubaj i Brazylia).

Edukacja jest długą podróżą i jesteśmy gotowi na wyzwanie konwencji, oferować nowe pomysły i nieustannie dążyć do poprawy.

Proces aplikacji

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Tongji University, School of Economics and Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
30 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń