Liverpool Hope University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Liverpool Hope University

&nbsp

Liverpool Hope University jest kwitnącej społeczności akademickiej, która oferuje unikalne środowisko, w którym być studentem. Założona na początku 19 wieku, nasze kolegiaty etos zapewnia najlepsze w szkolnictwie wyższym. Z dwoma pięknie zdobione kampusach akademickich na najwyższym poziomie wyciągnąć z całego świata i wymagających widzów standardów, Liverpool Hope University może być tylko to, czego szukasz.


Nasi studenci mówią nam, że "w Liverpool Hope jestem nazwę nie tylko numer". To jest prawdziwe, czy zdecydują się zamieszkać na terenie kampusu w salach własne Uniwersytetu uruchomić lub żyć w tętniącej życiem okolicy.


W Uniwersytecie że koncentruje się na Liberal Arts and Sciences znajdą się częścią społeczności uczonych, zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich, dzieląc entuzjazm do nauki i pasją staje się odpowiedzialnymi obywatelami świata.


Mimo, że mamy 167 lat historii naszej szkoły wyższe i wyposażenie stanu techniki. W naszym pień Campus, w samym sercu Liverpoolu, budynek Capstone, znajduje się Centrum Muzyki, wydajności i innowacji, a jedynie University w Wielkiej Brytanii opiera Szkoła Steinway. Creative Campus znajduje się także jeden z najpiękniejszych ogrodów w Liverpool, jeśli nie w Północno-Zachodniej.

&nbsp

Kampusu głównego Uniwersytetu, Hope Park, znajduje się na południowych przedmieściach Liverpoolu mil kilka od centrum miasta i oferuje najlepsze środowisk uczenia się znajdziesz w każdej uczelni.Oferuje również rozległe ogrody, które zapewniają wspaniałą atmosferę, w której uczyć się i mieszkać w dowolnym momencie roku.


Rozumiemy, że będzie University jest również o sukces w tym roku 67% naszych absolwentów osiąga gorące lub górnej sekund. Mimo trudnej sytuacji gospodarczej w 2009 r. i ponad 90% absolwentów Liverpool Hope udał się do pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy ukończeniu studiów.


Nie ma lepszego czasu, aby zostać studentem Hope.

This school offers programs in:
  • English

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Informatyka MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy August 2016 Wielka Brytania Liverpool + 1 więcej

MBA (IT) zapewnia zrównoważony zestaw kursów z biznesu i zarządzania, zarówno technologicznych dziedzinach. [+]

MBA Technologia informacyjna

 

 

Mistrz Liverpool Hope University Business Administration (Information Technology) lub MBA (IT), oferuje studentom możliwość rozwijania wiedzy specjalistycznej w zakresie zarządzania ze szczególnym naciskiem na zastosowanie technologii informatycznych do zarządzania.

 

MBA (IT) zapewnia zrównoważony zestaw kursów z biznesu i zarządzania, zarówno technologicznych dziedzinach. Program został zaprojektowany w celu rozwiązania i zlikwidowanie "przepaści cyfrowej", która istnieje w wielu organizacjach między menedżerami z małej świadomości problemów technicznych, z jednej strony, i personelu technicznego, którzy skupiają się na technologii, więc o niewielką świadomość kwestii związanych z zarządzaniem, na inny. Organizacje często potrzebują utalentowanych menedżerów, którzy mogą negocjować zarówno na poziomie technicznym i biznesowym, a talent jest rzadkie i wysoko cenione. MBA (IT) absolwenci zdobędą zarządzania know-how, jak technologie informatyczne mogą być strategicznie koncentruje się zdobyć sprawności organizacyjnej, efektywności i konkurencyjności.... [-]


International MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2016 Wielka Brytania Liverpool

Liverpool Hope University International MBA odzwierciedla stale zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie międzynarodowa zarządzanie, przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój i przedsiębiorstwa społeczne są przejmuje inicjatywę. [+]

MBA International MBA

 

International MBA (IMBA) jest flagowym Studia podyplomowe biznesu Liverpool Hope University Business School.

Masters of Business Administration (MBA), jest najbardziej popularna wśród studentów podyplomowych kwalifikacji studiujących w Wielkiej Brytanii i wybór i różnorodność programów MBA jest ogromna. Nigdy nie było bardziej istotne czas, aby upewnić się, że edukacja MBA spełnia przyszłych wyzwań przedsiębiorstw, przemysłu i gospodarki, a Liverpool Hope University Business School International MBA został zaprojektowany, aby spotkali się z tymi wyzwaniami.

 

Liverpool Hope University International MBA odzwierciedla stale zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie międzynarodowa zarządzanie, przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój i przedsiębiorstwa społeczne są przejmuje inicjatywę. IMBA oferuje program nauczania koncentruje się na arenie międzynarodowej, interakcja przemysł, wizyty w firmach, możliwości staży i projektów doradczych i szkoleń umiejętności wykonawcze. Będziesz mieć również możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zarządzania z jednego z największych na świecie organizacji zarządzania; Zarządu Instytutu Biegłego Dyplom Zarządzania Strategicznego i Zarządzania. *... [-]


Filmy

Welcome to Liverpool Hope

2013 Graduation

Conferencing and Events