Hult International Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Global Business School

Hult to nie tylko szkoła biznesu. Jest to globalna sieć, która wychowuje, inspiruje i łączy jedne z najbardziej myślących biznesowych talentów z całego świata.

hf

Globalnie znaczenie edukacji biznesu

W dzisiejszym świecie, najbardziej istotne edukacja firma jest globalny. Programy Hult, pochodzące licencjackich edukacji wykonawczym, mają na celu pomóc studentom i kierownictwo doświadczyć pierwszej ręki sił kształtujących działalność międzynarodową i dać im wiedzę i umiejętności, aby prowadzić w tym coraz bardziej skomplikowanym środowisku.

lokalizacje Hult

Globalna społeczność

Dowiedz się, jak prowadzić globalnej społeczności

Test Doświadczenie Hult jest o zostaniu częścią inspirującym środowisku akademickim, które sprzyja odwagę, ciekawość i odporności potrzebne, aby stać się światowym liderem biznesu. To w tym środowisku akademickim, że wyzwanie dla naszych studentów i kadry kierowniczej, aby stać się nie tylko biznesmeni, ale światowi przywódcy. Wybór, który z naszych uczelniach zaczniesz ci podróż w to dopiero początek tego, co stanie się światowym przygoda zmienia życie.

Globalne sieci kampusu

Hult ma siedem najnowocześniejszych kampusów w samym sercu jednych z najbardziej wpływowych rynkach.

  • Boston
  • San Francisco
  • Londyn
  • Dubai
  • Szanghaj
  • Nowy Jork
  • Ashridge Estate - UK

Nasza globalna sieć kampus daje studentom i kadrze kierowniczej dostęp do prawdziwie globalnej społeczności. To pozwala na naukę i doświadczenie życia w bardzo różnych środowiskach biznesowych, przyciąga ciekawych ludzi z całego świata, i pozwala nam dopasować się do najlepszych w branży i wydziału wiedzy - wszędzie tam, gdzie istnieje.

Empirycznej nauki

Wprowadzenie podstawowych pojęć biznesowych na globalnych poprzez praktykę życia w świecie rzeczywistym jest podstawą wszystkich naszych programów. Wierzymy, że ludzie uczą się lepiej robi, więc opracowaliśmy programy zajęć akademickich, które odzwierciedlają nasze zobowiązanie do tego przekonania.

Nasze techniki obejmują projekty konsultacyjne w świecie rzeczywistym, na żywo symulacje z aktorami, zrozumienie zarządzania ryzykiem z profesjonalnych graczy, ćwiczenia grupowego podejmowania decyzji poprzez konkurowanie z innymi drużynami studentów w rzeczywistych sytuacjach, i rozwijanie pracy zespołowej i umiejętności przywódczych w trudnych zajęć na świeżym powietrzu , takich jak otwarte wody żeglarstwa.

Globalny campus

Sprawdzony przez globalnych firm

Nasze programy oparte są na badaniu, zrozumienie i rozwiązywanie problemów napotykanych każdego dnia przez największych na świecie międzynarodowych firm.

Wiele z najbardziej znanych i cenionych firm międzynarodowych, organizacji, oraz organizacje pozarządowe zwracają się do Ashridge Executive Education Hult o pomoc rozwiązywania złożonych problemów biznesowych i lepiej zrozumieć, jak najlepiej rozwijać swój talent zarządzania kluczową.

Zaangażowanie to pogłębione z klientami zarówno informuje, nasze badania i wpływa na wygląd naszych programów akademickich, pomagając nam dostarczać najbardziej istotne i aktualne edukacji biznesowej dostępne.

Globalny wydziału

Hult na arenie międzynarodowej sławy wykładowców duma się przede wszystkim na ich pasję do nauczania. Wiele osiągnęliśmy znaczący sukces w świecie rzeczywistym, co oznacza, że ​​to, co i jak się uczyć jest ściśle powiązana z ich doświadczenia jako kadry kierowniczej, właścicieli firm, wynalazców i przedsiębiorców.

Nasi profesorowie pochodzą z ponad 45 różnych krajów, a nie zbiorowo nauczył na każdym kontynencie - pacjenci uczą się znacznie zwiększona poprzez ich internacjonalizmu.

Globalne badania

Nasze badania koncentrują się na zagadnieniach, które są najwyższym w umysłach światowych liderów biznesowych - trendy, które kształtują przyszłe środowisko biznesowe, jak firmy będą musiały zareagować. Są to długoterminowe badania nad przywództwem, trwałość, rynki wschodzące oraz zakłócenia technologiczną.

Myślenie, że wynika z naszych badań jest szybko przetłumaczone na język praktyki, które są podstawą wszystkich naszych programów - pomoc jednostkom wykonywać na najwyższym poziomie.

Studenci i absolwenci globalni

Wiele szkół biznesu twierdzą, że globalne, ale nasze sale lekcyjne rzeczywiście udowodnić. Nasze szkoły wyższe są domem dla niezwykłej różnorodności kultur, idei i tła - Hult uczniowie reprezentują ponad 120 narodowości i mówią ponad 100 językami.

Różnorodne perspektywy

Różnorodność szkolna i współpraca międzykulturowa jest istotną częścią doświadczenia Hult. W rzeczywistości, wielu naszych studentów twierdzi, że dowiedział się jak najwięcej od swoich kolegów kolegów, tak jak oni od swoich profesorów. Razem, nie tylko dzielić się swoimi przeżyciami, ale można nauczyć siebie, że każdy widzi świat z różnych punktów widzenia. Nauczysz się dyplomatycznie poruszać różne perspektywy, zrozumieć dynamikę kulturalnych mających wpływ globalnego biznesu i jak rozwiązywać problemy wspólnie.

Silna sieć

Obecnie istnieje 16000 Hult absolwentów rozsianych po całej 156 krajach i 100.000 kierownictwo przeszło przez naszych programów Ashridge Executive Education. Sieć daje absolwentów Hult kontakty biznesowe w każdym większym kraju na świecie.

Globalna sieć

Globalny wpływ

Na Hult, wierzymy, że firma ma prawo do zmiany życia na lepsze. Jesteśmy bardzo dumni, że nasiona tego, co stało się największym na świecie konkurs Student przedsiębiorczość zostały posadzone w naszej szkole.

Włączanie pomysłów w czyn

Założona przez absolwenta Hult, finansowanego przez rodzinę Hult i działać w partnerstwie z byłego prezydenta USA Billa Clintona, zespoły studentów z całego świata konkurują wygrać USD1 mln inwestycji w swoich firmach. Specyficzny wyzwaniem zmienia się z roku na rok, ale wszystkie one koncentrować się na poprawie warunków życia najbiedniejszych ludzi na świecie.

W 2015 roku, zespoły studenckie opracowany pomysłowe rozwiązania do budowania trwałych i skalowalne przedsiębiorstw społecznych do zajęcia wczesnej edukacji w miejskich slumsach. Ponad 20.000 wnioski zostały otrzymane, sześć drużyn dotarł aż do finałów światowych w Nowym Jorku, a my jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że pięć z tych zespołów, w tym laureatów otrzymał inwestycji zewnętrznych, które pomogą podjąć swoje pomysły do ​​następnego poziomu ..

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn Chiny Szanghaj Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Stany Zjednoczone San Francisco New York + 7 więcej

Z kursów w okresach miesięcznych, nasz Executive MBA zapewnia wysoki stopień elastyczności. Program obejmie tylko jeden rok daje więcej niż dwa lata, co jest znacznie przedsiębiorstwa zatrudniają mają możliwość kontynuowania pracy podczas realizacji ich stopnia. [+]

executive MBA - Uznany przez Stowarzyszeń z MBA, NEASC i BAC - Elastyczny program miesięcznyCo jest szczególnie odpowiednia dla profesjonalistów - Praktyczne Doświadczenie: Innowacyjne i praktyczne metody nauczania - Global Network: Studia z uczniami z 140 krajów, mówią 105 językami - Wysokiej rangi Business School: W ramach 1% najlepszych szkół biznesu na całym świecie (Financial Times 2014) - Globalny Obrót Program: Przypisywanie fakultatywnymi w naszych 7 różnych miejscach: Boston, San Francisco, Londynie, Dubaju, Szanghaju, Nowym Jorku i Miami. Executive MBA Hult jest program MBA w niepełnym wymiarze czasu, który jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i wiedzę i rozwijać perspektywę międzynarodową. Z kursów w okresach miesięcznych, nasz Executive MBA zapewnia wysoki stopień elastyczności. Program obejmie tylko jeden rok daje więcej niż dwa lata, co jest znacznie przedsiębiorstwa zatrudniają mają możliwość kontynuowania pracy podczas realizacji ich stopnia. Czy mieszkasz w pobliżu kampusu i mają długą podróż, mamy harmonogram, który odpowiada Twoim potrzebom. Kurs oferowany jest w Londynie, Dubaju, Szanghaju i naszym Centrum Wykonawczego w Miami. Hult International Business School - executive MBA z Hult na Vimeo. ... [-]

MBA

Jeden Rok MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2017 Wielka Brytania Londyn Stany Zjednoczone Boston San Francisco Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Chiny Szanghaj New York + 8 więcej

Hult Global One-Year MBA oferuje jeden z najbardziej praktycznych i globalnych programów biznesowych dostępnych. Dowiedz się o prawdziwym świecie biznesu poprzez badanie w dowolnym trzech naszych siedmiu miejscach na świecie. [+]

Hult Global One-Year MBA oferuje jeden z najbardziej praktycznych i globalnych programów biznesowych dostępnych. Dowiedz się o prawdziwym świecie biznesu poprzez badanie w dowolnym trzech naszych siedmiu miejscach na świecie. Siedem globalne lokalizacje Jako student Hult MBA, masz możliwość studiowania na maksymalnie trzy z naszych siedmiu miejscach kampusu w czasie globalnego programu. Jak to działa Gdzie chcesz, aby zadzwonić do domu? Studentów MBA mogą wybrać jeden z pięciu domów kampusach - Boston, San Francisco, Londynie, Dubaju i Szanghaju. Twój dom jest tam gdzie kampus wypełnić rdzeń studiów i gdzie można się opierać na około dziesięć miesięcy w roku. Możesz wybrać, aby się zatrzymać w twoim domu kampusu na całej długości programu, jeśli nie chcesz, aby obrócić. Gdzie chcesz, aby obrócić się dalej? Dla ostatecznego modułu, moduł E, można zdecydować się na obieralnych i spędzić sześć tygodni w każdym z siedmiu uczelniach Hult na całym świecie. Która obejmuje wszystkie pięć naszych uczelniach domu, a nasze centra obrót w Nowym Jorku i Ashridge Estate, Wielkiej Brytanii Gdzie chcesz, aby obracać się w pierwszej kolejności? W swoim przedostatnim modułu, moduł D, masz możliwość podjęcia obieralnych i spędzeniu sześciu tygodni w każdym z kampusów domu lub Hult w naszym centrum rotacji w Nowym Jorku. Możesz wybrać pobyt na następny moduł i przedłużyć swój pobyt do dwunastu tygodni, jeśli wolisz, aby obracał się tylko raz. Program Nasz program nauczania Globalny MBA jednocześnie rozwija swoje kluczowe wiedzy biznesowej i umiejętności przywódczych, a następnie stawia wszystko, czego nauczyłem się do testu z praktyką w świecie rzeczywistym. Dostosowane Przed dostosowując swój program ze specjalnościami pasujących do Twoich zainteresowań i celów zawodowych opanować podstawy strategii, finansów i zarządzania. przywództwo Hult integruje najlepsze praktyki rozwoju przywództwa z najlepszych firm na świecie do naszego programu MBA, więc można zrobić natychmiastowy wpływ. Doświadczenie Rywalizuj w siedem miesięcy Wyzwanie, rozwiązując prawdziwe wyzwanie ustawiony przez dużej korporacji, lub uzyskać startowym gotowy do dostosowania się do rynku. Globalny Seria głośników Dowiedz się od jednych z najlepszych na świecie umysłów biznesu Nasz Globalny Seria głośników wita niektóre z największych nazwisk w branży na naszych uczelniach. Poprzednia prelegentów Steve Wozniak (współzałożyciel Apple), Biz Stone, (współzałożyciel Twittera), Arianna Huffington (założyciel i redaktor The Huffington Post), Muhammad Yunus (laureata Nagrody Nobla), i działacz polityczny, Bob Geldof , którzy mają wszystko wspólne ich inspirujące historie i lekcje nauczyli się na drodze na szczyt. Opłaty wstępu Oferujemy pomoc finansową w ramach kombinacji stypendiów, pomocy finansowej i pożyczek edukacyjnych. MBA to znaczące inwestycje i finansowanie swojego wykształcenia może być trudne, zwłaszcza jeśli przeniesienie. Ściśle współpracujemy z wami, aby znaleźć najlepsze opcje, aby pomóc sfinansować swoje studia. Hult stypendia mają na celu pomóc nam znaleźć najlepsze światowe talenty i promować różnorodność w klasie. Nasze kryteria kwalifikowalności obejmują szeroki zakres branż, sektorów i narodowości. Rankingi Nasz program MBA jest w rankingu wśród najlepszych na świecie i są konsekwentnie wymieniane jako jedna z najlepszych na świecie 100 szkół biznesu. [-]

Filmy

Redefining Business Education—A Message from the President of Hult International Business School

Hult - Global Campus Rotation

Kontakt

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Adres John Street 37-38
WC1N 2AT, United Kingdom
Strona internetowa http://www.hult.edu
Telefon +44 20 7636 5667

Hult International Business School - Boston Campus

Adres Education Street 1
02141 Cambridge, United States
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/all-locations/boston/
Telefon +1 617-746-1990

Hult International Business School - San Francisco Campus

Adres Sansome Street 1355
94111 San Francisco, United States
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/all-locations/san-francisco/
Telefon +1 415-869-2900

Hult International Business School - Dubai Campus

Adres Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988
Dubai, U.A.E.
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/all-locations/dubai/
Telefon +971 4 427 5800

Hult International Business School - Shanghai Campus

Adres Huaxin Haixin Building (formerly Jinling Haixin) 666 Fuzhou Road
Shanghai, China
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/mba/one-year-mba/locations/shanghai/
Telefon +852 2111 2399

Hult International Business School - Undergraduate Campus

Adres Commercial Road 35
E1 1LD United Kingdom
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/all-locations/london/
Telefon +44 20 7636 5667

Hult New York - Rotation Center

Adres Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 NY, United States
Strona internetowa http://www.hult.edu/en/all-locations/new-york/
Telefon +1 (212) 353-4360