Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration (mb.a) - Kierownictwo

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Zrealizować swój potencjał, aby inspirować innych i wpływać na przyszłość organizacji, ze specjalizacją w Leadership. Poznaj różne perspektywy, co sprawia, że ​​dobry przywódca i oceny własnego stylu przywództwa. Zakończyć program z głębszego zrozumienia własnych wartości jako lider ... [+]

Master of Business Administration (MB.A) - Przywództwo Zrealizować swój potencjał, aby inspirować innych i wpływać na przyszłość organizacji, ze specjalizacją w Leadership. Poznaj różne perspektywy, co sprawia, że ​​dobry przywódca i oceny własnego stylu przywództwa. Zakończyć program z głębszego zrozumienia własnych wartości jako lidera. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (8 sem. Kr.) Kursy Capstone (4 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6630 Przywództwo w globalny krajobraz 5 WMBA 6633 Prywatne Przywództwo: Mentoring i Coaching 6 WMBA 6637 Przywództwo w działaniu: Zarządzanie zmianą i Zarz? 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Stany Zjednoczone

Dowiedz się strategie w celu zwiększenia efektywności swojej organizacji przez Walden University ACBSP akredytowanych Master of Business Administration (MBA) programu. Z tego stopnia on-line [+]

Specjalizacja Self-Designed oferuje swobodę i elastyczność, aby dostosować program do uzupełnienia swoich celów zawodowych. Wybierz maksymalnie dziewięciu planowych kredytów i skupić swoją naukę na konkretnym obszarze, który Cię interesuje. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Na tej specjalności studenci mogą przenieść się do dziewięciu planowych kredytów z dowolnego poprzedniej pracy absolwent poziomie niezależnie od dyscypliny. Zadzwoń do doradcy dostępu do kursu, aby przejrzeć kredyty i ukończenia bezpłatny transfer oceny kredytowej. [-]

Master Of Business Administration (MBA) (kompetencyjnego-based) - Zarządzanie Projektem

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przygotuj się na rozwój kariery i zrobić większy wpływ w dzisiejszej globalnej siły roboczej. [+]

Przygotuj się na rozwój kariery i zrobić większy wpływ w dzisiejszej globalnej siły roboczej. Zarabiaj Master of Business Administration (MBA) ze specjalizacją w zarządzaniu projektami poprzez Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. kompetencji na bazie programu MBA Walden jest akredytowany przez Radę Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP), wiodący specjalistycznego stowarzyszenia akredytacyjnej, która identyfikuje i wspiera doskonałości w edukacji biznesowej. Zarabiaj swój stopień na Twoich warunkach Dostarczone przez Tempo Uczenie ™ przez Walden, program MBA kompetencji opartych pozwala uczyć się na własnym harmonogramem, na tempo budowania własnego na istniejących umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Na jedną cenę all-you-can-uczyć, można przejść przez program poprzez opanowanie szereg kompetencji i ukończenie ocen. Walden BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. specjalizacja: Zarządzanie projektami [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Corporate Finance

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Poznaj szerokie kwestie finansowe korporacje twarzy i jak wpływają na decyzje finansowe, wyceny, wydajności i ryzyko. Specjalizacja Corporate Finance zapewnia możliwość rozwoju solidne zrozumienie zasad finansowych, teorii i przyjętymi praktykami na rynkach finansowych, kasy oszczędnościowe oraz bankowości komercyjnej i inwestycyjnej, podczas zwiedzania podstawy korporacyjnego ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Corporate Finance Poznaj szerokie kwestie finansowe korporacje twarzy i jak wpływają na decyzje finansowe, wyceny, wydajności i ryzyko. Specjalizacja Corporate Finance zapewnia możliwość rozwoju solidne zrozumienie zasad finansowych, teorii i przyjętymi praktykami na rynkach finansowych, kasy oszczędnościowe oraz bankowości komercyjnej i inwestycyjnej, podczas zwiedzania podstawy korporacyjnego modelowanie finansowe. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6640 Finanse menedżerska zaawansowane 5 WMBA 6643 Aplikacje w Corporate Finance I 6 WMBA 6647 Aplikacje w Corporate Finance II 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Komunikacja

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Popraw swoją zdolność do skutecznego porozumiewania się z wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy ze specjalizacją komunikacja. Zajęć w tej specjalizacji bada elementy skutecznej komunikacji interpersonalnej i organizacyjnej oraz roli menedżera w zapewnienie, że łączność osiągnięcie pożądanych celów. Można zbadać, jak dostosować do różnych grup odbiorców informacji i celów ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Komunikacja Popraw swoją zdolność do skutecznego porozumiewania się z wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy ze specjalizacją komunikacja. Zajęć w tej specjalizacji bada elementy skutecznej komunikacji interpersonalnej i organizacyjnej oraz roli menedżera w zapewnienie, że łączność osiągnięcie pożądanych celów. Będziesz zbadać, jak dostosować informacje dla różnych odbiorców i celów; Proces wyboru, planowania, realizacji i oceny strategii komunikacji; i sztuka i nauka rozwija komunikatów perswazyjnych, zarówno w formie pisemnej i ustnej. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Oczywiście zwieńczeniem (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6690 Wiadomość Projekt, Publiczność, a ocena 5 WMBA 6693 Komunikacja interpersonalna 6 WMBA 6697 Twórczy Strategia i wykonywania: Od Brief do prezentacji 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Większość państw wymaga osób do ukończenia 225 150 semestru (kwartał) w określonych godzinach dziedzinach w celu zakwalifikowania się do siedzieć Certified Public Accountant (CPA) egzamin i / lub uzyskania licencji CPA. Programy księgowe Walden może pomóc absolwentom postępu w kierunku spełnienia tych wymagań. BS w rachunkowości oferuje 120 czwarta (80 godzin kredytowych semestr), które obejmują kursy poziomie w górnej tematy takie jak rachunkowości finansowej, audytu, podatków i rachunkowości zarządczej. MS w rachunkowości i MS w rachunkowości i zarządzania Oferujemy 30 semestr (45 godzin kredytowych kwartał), a specjalizacja MBA księgowe oferuje dziewięć semestru (13,5 kwartał) godzin kredytowych. Programy te obejmują kursy podyplomowe w tematach takich jak rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej i prawnych i etycznych praktyk księgowych. Będzie to wymagać od studentów do ukończenia dodatkowych zajęć w celu spełnienia wymogów państwowych. W każdym państwie istnieją szczególne zasady, których należy przestrzegać, gdy osoba stara się stać się licencjonowanym księgowym. Niektóre stany nie pozwoli osoby, które ukończą programy księgowe Walden siedzieć do egzaminów licencyjnych CPA powodu specyficznych zagadnień państwowych, takich jak profesjonalny akredytacji lub instrukcji twarzą w twarz. Więcej informacji na temat wymagań edukacyjnych dla swojego stanu, odnoszą się do państwa Izby Rachunkowości lub związanej agencji. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek na temat księgowego uzyskaniu pozwolenia; pozostaje jednak w gestii poszczególnych pobraniem w programie, aby przeczytać, zrozumieć i przestrzegać wymogów licencji w państwa, w którym on lub ona chce ćwiczyć. Walden University może nie składają żadnych oświadczeń, zapewnień, gwarancji lub zobowiązanie, że ukończenie programu Walden lub zajęć na kredyt w ramach programu, które uczynią absolwentem uprawniony do zasiadania do egzaminu uzyskaniu pozwolenia lub uzyskać licensure państwa. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Marketing

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja Marketing został zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć swoją wiedzę z podstaw marketingu, jednocześnie wzmacniając swoją wiedzę w dziedzinach, które obejmują marketingu zintegrowanego, cyfrowe i social media marketing, zarządzanie strategiczne marki, rozwój nowych produktów, marketing globalny i kanały dystrybucji ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Marketing Dowiedz się, jak tworzyć, komunikować się i dostarczanie wartości dla klientów. Specjalizacja Marketing został zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć swoją wiedzę z podstaw marketingu, jednocześnie wzmacniając swoją wiedzę w dziedzinach, które obejmują marketingu zintegrowanego, cyfrowe i social media marketing, zarządzanie strategiczne marki, rozwój nowych produktów, marketing globalny i kanały dystrybucji. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Podstawą i rdzeniem kursy (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 6 WMBA 6660 Komunikacja Korzystanie Społecznego i Mediów Elektronicznych 5 WMBA 6663 Badanie rynku i klientów Insights 5 WMBA 6667 Od strategii marketingowej do Execution 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Międzynarodowy Biznes

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalność International Business został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu dogłębnie w jaki sposób globalne organizacje działają podczas zwiedzania krytycznych wyzwań, które menedżerowie twarz, w tym wymiarów politycznych, finansowych, konkurencji, prawnych, operacyjnych i społecznych międzynarodowego biznesu ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - International Business Dowiedz się, jak zarządzać i prowadzić w złożonych organizacjach, gdzie krzyżują się interesy i obowiązki wiele rynków, kultury i granice międzynarodowe. Specjalność International Business został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu dogłębnie w jaki sposób globalne organizacje działają podczas zwiedzania krytycznych wyzwań, które menedżerowie twarz, w tym wymiarów politycznych, finansowych, konkurencji, prawnych, operacyjnych i społecznych międzynarodowego biznesu. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6670 Aplikacje w Global Business 5 WMBA 6673 Case Studies w Global Business 6 MGMT 6677 Konkurencja w gospodarce światowej 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Przedsiębiorczość I Małych Busines

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Dowiedz się, jak włączyć wyzwania w możliwości uruchamiania i rozwój nowej firmy. Specjalizacja Przedsiębiorczość i małych firm oferuje praktyczne doświadczenie w uruchomieniu nowego biznesu i obejmuje szerokie spektrum tematów, w tym przedsiębiorczości wewnątrz i na zewnątrz ustawień firmowych, planów zarządzania zrównoważonych małych przedsiębiorstw oraz strategii dla nawigacji ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - przedsiębiorczość i Małe Busines Dowiedz się, jak włączyć wyzwania w możliwości uruchamiania i rozwój nowej firmy. Specjalizacja Przedsiębiorczość i małych firm oferuje praktyczne doświadczenie w uruchomieniu nowego biznesu i obejmuje szerokie spektrum tematów, w tym przedsiębiorczości wewnątrz i na zewnątrz ustawień firmowych, plany zarządzania zrównoważonych małych przedsiębiorstw, oraz strategie nawigacji ryzyko i korzyści związane z bycia przedsiębiorcą. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6650 Wpływ Przedsiębiorczości 5 WMBA 6653 Przedsiębiorczość i New Venture Creation 6 WMBA 6657 Zarządzanie Zrównoważony Small Business 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Rachunkowość

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Poznaj praktyczne technik księgowych i finansowych, które można wykorzystać w celu zwiększenia swoich umiejętności podejmowania decyzji i pomagają zwiększyć wydajność organizacji. Specjalność Rachunkowość łączy teorię i praktykę rachunkowości z umiejętności zarządzania i zapewnia możliwość rozwoju bardziej kompetentny w prognozowaniu, analizy kosztów i metod oceny oraz zarządzania operacyjnego i ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Rachunkowość Poznaj praktyczne technik księgowych i finansowych, które można wykorzystać w celu zwiększenia swoich umiejętności podejmowania decyzji i pomagają zwiększyć wydajność organizacji. Specjalność Rachunkowość łączy teorię i praktykę rachunkowości z umiejętności zarządzania i zapewnia możliwość rozwoju bardziej kompetentny w prognozowaniu, analizy kosztów i metod oceny oraz zarządzania ryzykiem działalności operacyjnej i finansowej. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Oczywiście zwieńczeniem (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Chartered Financial Analyst (CFA) Poziom I, II, lub III certyfikaty mogą być stosowane wobec kursów specjalistycznych. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 osób zarządzających i promowanie współpracy 3 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6681 Podejmowanie decyzji Narzędzia dla dzisiejszych finansowego Zawodowcy 5 WMBA 6683 Rachunkowość zarządcza dla funkcjonowania organizacji 6 WMBA 6687 Zarządzanie operacyjne i biznesowe Ryzyko finansowe 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Samodzielnie Zaprojektowany

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Specjalizacja Self-Designed oferuje swobodę i elastyczność, aby dostosować program do uzupełnienia swoich celów zawodowych. Wybierz maksymalnie dziewięciu planowych kredytów i skupić swoją naukę na konkretnym obszarze, który Cię interesuje ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Self-Designed Specjalizacja Self-Designed oferuje swobodę i elastyczność, aby dostosować program do uzupełnienia swoich celów zawodowych. Wybierz maksymalnie dziewięciu planowych kredytów i skupić swoją naukę na konkretnym obszarze, który Cię interesuje. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Na tej specjalności studenci mogą przenieść się do dziewięciu planowych kredytów z dowolnego poprzedniej pracy absolwent poziomie niezależnie od dyscypliny. Zadzwoń do doradcy dostępu do kursu, aby przejrzeć kredyty i ukończenia bezpłatny transfer oceny kredytowej. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 do wyboru * 5 do wyboru * 6 do wyboru * 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie *Studenci mogą zdecydować się na transfer do dziewięciu punktów od poprzedniego poziomu zajęć absolwent niezależnie od dyscypliny. Aby zaspokoić specjalizacji, studenci będą mieli do wyboru trzy kursy 3-kredytowe z poniższej listy: Narzędzia WMBA 6680 Zarządzanie finansami dla podejmowania decyzji WMBA 6683 Rachunkowość zarządcza dla funkcjonowania organizacji WMBA 6687 Zarządzanie operacyjne i finansowe Ryzyko biznesowe WMBA 6640 Finanse menedżerska zaawansowane WMBA 6643 Teorie Corporate Finance WMBA 6647 Applied Corporate Finance WMBA 6650 Wpływ Przedsiębiorczości WMBA 6653 Przedsiębiorczość i New Venture Creation WMBA 6657 Zarządzanie Zrównoważony Small Business WMBA 6600 US Delivery System opieki zdrowotnej WMBA 6603 i Ekonomii Polityki Zdrowotnej WMBA 6607 Zarządzanie finansami WMBA 6610 Talent Management WMBA 6613 HR Metrics WMBA 6617 Performance Management WMBA 6670 Aplikacje w Global Business WMBA 6673 Case Studies w Global Business WMBA 6677 Konkurencja w gospodarce światowej WMBA 6630 Przywództwo w globalny krajobraz WMBA 6633 Prywatne Przywództwo: Mentoring i Coaching WMBA 6637 Przywództwo w działaniu: Zarządzanie zmianą i Zarz? WMBA 6660 Opracowanie strategii marketingu zintegrowanego i zarządzania marką WMBA 6663 i lojalnościowe Zachowanie nabywcy WMBA 6667 Emerging Media i Global Market WMBA 6620 praktyki w zarządzaniu projektami WMBA 6623 Enterprise i Zarządzanie ryzykiem projektowym WMBA 6627 zainteresowanych stron Zarządzanie i Organizational Behavior Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Zarządzanie Opieki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja Zarządzanie Healthcare zapewnia możliwość zdobycia większej wiedzy na temat systemu opieki zdrowotnej w USA i techniki zarządzania finansowego, które prowadzą działania udanych organizacji opieki zdrowotnej dzisiaj ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Zarządzanie Healthcare Zdobycie przywództwa i umiejętności analityczne wymagane w celu określenia możliwości, wspólnych wyzwań i zapewnienia lepszej opieki nad pacjentem w największym na świecie przemysłu. Specjalizacja Zarządzanie Healthcare zapewnia możliwość zdobycia większej wiedzy na temat systemu opieki zdrowotnej w USA i techniki zarządzania finansowego, które prowadzą działania udanych organizacji opieki zdrowotnej dzisiaj. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6602 Współczesne tematy w Delivery System opieki zdrowotnej w USA 5 WMBA 6604 Prawo, etyka i polityka w administracji służby zdrowia 6 WMBA 6608 Healthcare Financial Management and Economics 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Zarządzanie Projektem

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja Zarządzanie projektami bada strategie nadzorowanie projektów o różnym zakresie i wielkości i stanowi okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak uniknąć typowych pułapek projektu poprzez szereg ćwiczeń realnego świata, że ​​umieścić swoje nowo odkryte umiejętności zarządzania projektami do pracy ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Zarządzanie projektami Popraw swoją zdolność do motywowania ludzi, promowanie pracy zespołowej, nadzorować skomplikowane projekty i osiągnięcia ekonomiczne rezultaty. Specjalizacja Zarządzanie projektami bada strategie nadzorowanie projektów o różnym zakresie i wielkości i stanowi okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak uniknąć typowych błędów projektowych poprzez serię ćwiczeń w świecie rzeczywistym, które umieścić swoje nowo odkryte umiejętności zarządzania projektami do pracy. Walden została sprawdzona i zatwierdzona jako dostawca szkoleń z zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI) ®. Jako PMI Registered Education Provider (REP), Walden zgodził się przestrzegać ustalonych kryteriów PMI-zapewniania jakości. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA 6620 praktyki w zarządzaniu projektami 5 WMBA 6623 Enterprise i Zarządzanie ryzykiem projektowym 6 WMBA 6627 zainteresowanych stron Zarządzanie i Organizational Behavior 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie PMI jest zarejestrowanym znakiem handlowym i znakiem serwisowym Project Management Institute, Inc. PMP jest zarejestrowanym znakiem certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

Master Of Business Administration (MBA) - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Przeglądaj kluczowych praktyk i strategii rozwoju, zarządzania, rekrutacji, a kadra. Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oferuje organizacyjne wiedzy i umiejętności przywódczych potrzebnych do doradzania i postęp w tej dziedzinie, plus zróżnicowanego praktycznego podejścia do zarządzania talent, pomiaru wydajności pracowników i prowadzi wysokie funkcjonujące zespoły ... [+]

Master of Business Administration (MBA) - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Przeglądaj kluczowych praktyk i strategii rozwoju, zarządzania, rekrutacji, a kadra. Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oferuje organizacyjne wiedzy i umiejętności przywódczych potrzebnych do doradzania i postęp w tej dziedzinie, plus zróżnicowanego praktycznego podejścia do zarządzania talent, pomiaru wydajności pracowników i prowadzi wysokie funkcjonujące zespoły. Wymagania Zakończenie 36 Suma punktów semestr Kursy podstawowe (24 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Kursy Capstone (3 sem. Kr.) Przeniesienie Kredyty: Studenci mogą kwalifikować się do transferu do 18 punktów. Studenci, którzy uzyskali na wyższych zawodowych w zasoby ludzkie (SPHR) lub Global Professional w zasoby ludzkie (GPHR) oznaczenie może ubiegać się cztery punkty do specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy Szkolenia prowadzone są w określonej kolejności. Każdy semestr obejmuje 16 tygodni dwa kolejne kursy 8-tygodniowe. 1 WMBA 6000 Dynamiczny Przywództwo 1 WMBA 6010 Zarządzanie Ludzie i promowanie współpracy 2 WMBA 6020 Wspieranie kultury innowacji 2 WMBA 6030 Zarządzanie Systemy Informacji Biznesowej 3 WMBA 6040 Poprawa wydajności biznesowej 3 WMBA 6050 Rachunkowość podejmowaniu decyzji Zarządu 4 WMBA 6060 Marketing dla konkurencyjności 4 WMBA 6070 zarządcza Finanse 5 WMBA Zarządzania 6610 Talent 5 WMBA 6613 HR Metrics 6 WMBA 6617 Performance Management 6 WMBA 6990 Capstone: Zrównoważone praktyki biznesowe i strategie Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Oceny środowiska, w którym działają przedsiębiorstwa z świadomością złożoności, współzależności, zagrożeń, konsekwencji i różnych punktów widzenia interesariuszy. Podejmowania decyzji w kontekście biznesowym, które są skuteczne, dobrze uzasadnione, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Formułowania wypowiedzi problemów biznesowych i możliwości w celu ułatwienia dialogu wnikliwe i krytyczne myślenie. Generowanie rozwiązań złożonych problemów biznesowych i możliwości poprzez krytyczne, twórcze i myślenia systemowego i zastosować odpowiednie teorie, koncepcje, narzędzia, umiejętności, praktyki i badania. Zatrudniamy biznesowych odpowiednie umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną wymianę lub przesyłanie informacji, promowanie wzajemnego szacunku, zachęcać mowę zdrową, i wyświetla ostry świadomość potrzeb grupy docelowej. Wykazać się umiejętnością pracy z innymi, aby osiągnąć cele w różnorodnych i złożonych środowiskach biznesowych. Oceny możliwości interesariuszy biznesowych, w tym siebie, aby przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych lokalnie jak i globalnie. [-]

MBA - Komunikacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Dowiedz się strategie w celu zwiększenia efektywności swojej organizacji przez Walden University ACBSP akredytowanych Master of Business Administration (MBA) programu. [+]

Dowiedz się strategie w celu zwiększenia efektywności swojej organizacji przez Walden University ACBSP akredytowanych Master of Business Administration (MBA) programu. Z tego programu on-line stopni, można uzyskać biznesowych i umiejętności przywódczych w celu rozwiązania wyzwań biznesowych organizacji. Wybierz z różnych specjalności w tym różnorodne i dynamiczne pola, w tym finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości, działalności międzynarodowej, przywództwa i zarządzania projektami i ryzykiem. Czego uczymy się w klasie mogą być natychmiast zastosowane w firmie, aby wpłynąć na jej wyniki finansowe. Specjalizacje • Księgowość • Corporate Finance • Przedsiębiorczość i małych firm • Zarządzanie Healthcare • Zarządzanie zasobami ludzkimi • International Business • Przywództwo • Marketing • Zarządzanie projektami • Self-Designed BS Walden University w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA) i dr zarządzania programami są akredytowane przez Radę Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP). ACBSP jest wiodącym wyspecjalizowane stowarzyszenia akredytacji, który identyfikuje i wspiera doskonałości w edukacji biznesowej. Akredytacja potwierdza jakość programów Walden i usług wspierających, jak również nasze zobowiązanie do ciągłej oceny i poprawy. Zdobywając dyplom ACBSP akredytowanych mogą lepiej przygotować się do konkurowania i odnieść sukces na rynku globalnym. Pracodawcy doceniają wartość absolwentów programu standardów edukacyjnych wzorowanych na Baldrige wydajności Excellence Program, stosowanych przez przedsiębiorców, rządu i innych organizacji jako miernik jakości. [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US