American Technology and Management University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Tech i University Management (ATMU) ma koncentrować się na odległość i mieszanych programów nauczania, które przynosi najnowsze metody szkoleniowe do naszej grupy docelowej. Naszym celem jest przede wszystkim międzynarodowa.

ATMU prowadzi szkolenia na szczeblu BBA, MBA i DBA. Pragnienie ATMU pracuje nad zabezpieczeniem wysokiej jakości edukacji w przystępnych opłat przy jednoczesnym zapewnieniu edukacji międzynarodowej z elastycznych, wysokiej jakości stopni. Mamy duży wydział zewnętrzny z mediatorów akademickich ze wszystkich części świata. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą konfigurację dla naszych programów międzynarodowych.

Globalnym środowisku biznesowym zmieniła się więcej w ciągu ostatnich pięciu lat, niż w ciągu poprzednich 50 lat. Aby rozwijać i konkurować, trzeba mieć dyplom, który jest odpowiedni do umiejętności międzynarodowych wymagają.

ATMU oferuje wszystkie te możliwości w wysoko rozwiniętych programów modułowych opartych z opcji, które można dostosować. ATMU poświęcona jest dostarczanie wysokiej jakości wiedzę oraz stan umiejętności artystycznych, umożliwiając dzisiejszych studentów do angażowania się w sprawy zarządzania przedsiębiorstwem z potrzebnej poziomie teoretycznym i pewności siebie. Materiał ten jest zarówno teoretyczne i praktyczne.

Nasz wydział jest międzynarodowa z dużym doświadczeniem branżowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat Stany Zjednoczone

Modułowy program MBA oparty użyciu "uczenie się oparte na problemie", gdzie stosowanie zamiast wykładów jest główną metodą nauczania. praca w grupach, zadania i projekty to główne narzędzia używane do oceny [+]

The Distance Learning MBA Główne cele Programu

Minimalne wymagania wstępne

Znajomości języka angielskiego Wymagania:

Ważne jest, że studenci, których językiem ojczystym nie jest język angielski mają minimalny poziom zrozumienia i obiektu w języku angielskim dla naszych klas anglojęzycznych. Nawet wtedy, gdy uczeń spełnił minimalny standard dla przyjęcia przez TOEFL lub innych badań, obowiązkiem jednostki akademickiej ocenić zrozumienie ucznia w mowie i piśmie języka angielskiego i mogą wymagać prac naprawczych. Studenci, którzy nie są native speakerzy angielski lub których poprzedni uniwersytet nie uczono głównie w języku angielskim, należy zapewnić jedną z następujących czynności jako dowód znajomości języka angielskiego:... [-]


Kontakt
Adres korespondencyjny
7545 Irvine Center Dr #200, Irvine
California, 92618 US
Adres lokalizacji
6200 Stoneridge Mall Rd, Pleasanton
San Francisco, Nowy Meksyk, NM, CA 94588 US