The University of West Indies - Mona Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najstarszy UWI Campus, Mona, Jamajka obejmuje 653 akrów ziemi położony w cichej dolinie dawniej część z dwóch dużych osiedli cukru.

Rozproszone po całym terenie kampusu znajdują się słynne zabytkowe ruiny akweduktu w stylu rzymskim, koła wodnego i innych pozostałości po pracach cukru, który kiedyś stał w miejscu. Kampusie bogate w historię i podawać z ciepłym kultury wyspy to idealne połączenie.

Kampus Mona, położony w północnej Kingston, obejmuje 653 akrów ziemi dawniej ramach dwóch dużych osiedli cukru, Papine i Mona. Rozproszone po całym terenie kampusu znajdują się słynne zabytkowe ruiny akweduktu w stylu rzymskim, koła wodnego i innych pozostałości po pracach cukru, który kiedyś stał w miejscu. Kampus jest położony w cichej dolinie przyjęta przez Długiej Góry na południe i najdalej na południe szczyty słynnej Blue Mountain Range na północy. Mona jest chyba jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Greater Kingston, z okolicznych gór świadczących zielonej tło która zwiększa pogodną atmosferę kampusu.

 • Założona w 1948 roku jako College na Uniwersytecie Londyńskim.
 • Uzyskał pełną status uniwersytetu w 1962 roku
 • Położony u podnóża Blue Mountain Range, malownicze Mona Campus jest rozłożona na kilka 653 akrów. Kampus jest bogaty w pozostałości historycznych, dominantą będąc stuletni akwedukt, który służył dawnym majątku cukru.
 • Razem rejestracji: około 11000
 • 50% studentów ma mniej niż 25
 • 68% absolwentów są w wieku powyżej 30
 • 2% wszystkich studentów są w wieku powyżej 50
 • Prorektor prof E. Nigel Harris
 • Zleceniodawca: Profesor Gordon Shirley
 • Campus sekretarz: dr Camille Bell-Hutchinson
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 16 - 28 miesięcy September 2016 Jamajka Mona + 1 więcej

MBA jest przeznaczony do aktualizacji zasobów ludzkich, technicznych, administracyjnych i organizacyjnych umiejętności menedżerów średniego i młodszych menedżerów przygotowujących się do awansu.Program [+]

Master of Business Administration

 

MBA jest przeznaczony do aktualizacji zasobów ludzkich, technicznych, administracyjnych i organizacyjnych umiejętności menedżerów średniego i młodszych menedżerów przygotowujących się do awansu. Program stanowi solidną podstawę do zarządzania ogólnego, na których uczniowie budowę specjalistycznych umiejętności i wiedzy, funkcjonalne, realizując cztery fakultatywnymi w ich wybranym stężeniu. Stężenia są opisane szczegółowo w dalszej części tego katalogu.

 

 

Stężenia

 

Bankowość i finanse Marketing Management International Business Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems Sports Management General Management ... [-]