OBS Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Online Business School (OBS) powstała w 2007 roku jako pierwsza szkoła biznesu w 100% on-line w Hiszpanii. Jest on oparty na środowisku Planet Group, światowego lidera w zawartości dla rynku wydawniczego Hiszpanie i ważny know-how w e - learning, we współpracy z dwoma partnerami strategicznymi:

  • Uniwersytet w Barcelonie, główny publiczny uniwersytet w obu Catalunya i Hiszpanii z ponad 560-letnią historią.
  • EAE Business School, czwartym najbardziej renomowanych szkół biznesu w Hiszpanii, według rankingu opublikowanego przez rynek (hiszpański Corporate Reputation Monitor) w 2011 roku.


Jesteśmy w 100% on-line szkoła biznesu, z nauczycielami w służbie na całym świecie i lider w innowacyjnych programów, które są przed zmieniającym się środowisku biznesowym. W OBS jesteśmy zobowiązani do szkolenia kierowników i menedżerów biznesowych prowadzić firmy i instytucje, w ramach nowego paradygmatu zrównoważony i innowacyjny.

Dzięki naszym programów MBA, magisterskie i studia podyplomowe oferujemy profesjonalne i kompleksowe szkolenia we wszystkich obszarach funkcjonalnych zarządzania, zawsze z elastyczności naszej metodologii online.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Kontakt
Adres lokalizacji
Online Business School OBS
C/Aragó

Barcelona, 55 08015 ES