IESE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przez ponad pięćdziesiąt lat, IESE, szkoła absolwent firm z Uniwersytetu Nawarry, był na czele edukacji zarządzania, rozwoju i inspirujących liderów biznesu, którzy starają się zrobić głęboki, trwały i pozytywny wpływ na ludzi, firm i społeczeństwa, w którym obsługiwać.

Sukces IESE jest zbudowana na humanistycznego podejścia do biznesu i przywództwa, uzupełnione produkującej światowej klasy wykładowców przełomowe badania; globalny zakres swoich programów, wykładowców, studentów i uczelniach; praktyczne i przydatne Metodyka nauczania; i coraz absolwenci sieć 38.000 profesjonalistów na całym świecie przygotowany do podjęcia na aktualnych wyzwaniach i prowadzić działalność w przyszłości.

Nieodłącznym elementem wszystkiego IESE nie jest skupienie się na ludzi - na rozwoju osobistego i zawodowego każdego indywidualnego uczestnictwo w ​​IESE doświadczenia - jako główny kierowca pozytywnych zmian i wpływu na biznes i społeczeństwo.

Wybitnych wykładowców i najbardziej zaawansowane badania

Ponad 100 profesorów w pełnym wymiarze godzin i około 70 współpracowników zewnętrznych, którzy reprezentują prawie 30 krajów i przytrzymaj Ph.Ds. z najlepszych szkół biznesu na świecie, tworząc wydział IESE 's. Ich zaangażowanie w nauczanie, wpływ ich badania, a ich doświadczenie w pracy z firmami na całym świecie, są kluczowe dla dalszego sukcesu IESE jest w zapewnieniu doskonałości w edukacji zarządzania.

Humanistyczna Zobacz firm i przywództwo

Dla IESE, zrównoważonego i długoterminowego globalnego dobrobytu można osiągnąć poprzez humanistycznego podejścia do biznesu. To pomaga liderów biznesu, aby wpłynąć pozytywnie firm i społeczeństwa, kształtowanie świat dla przyszłych pokoleń. IESE dąży do zapewnienia, że profesjonalizm, uczciwość i szacunek dla innych, są w centrum wszystkiego, co robi.

Globalny ramach programów

Każdy IESE Program zapewnia globalne doświadczenie. Uczestników i wykładowców pochodzą z całego świata, a same zajęcia są w parze z rzeczywistością zglobalizowanej gospodarce zapewniając bardzo silny międzynarodowej i międzysektorowej Piękne kulturowej. Ponadto, IESE przynosi to doświadczenie lokalizacjach na pięciu kontynentach i ma społeczność aktywnych Alumni rozsianych po całym świecie.

Aktywne Metody nauczania

IESE jest narzędziem nauczania podstawowych, metoda przypadku, pomaga liderów biznesu w celu opracowania praktyczne ramy dla efektywnego podejmowania decyzji, ze spostrzeżeń i bezpośredniego stosowania do rozwiązywania problemów biznesowych w pracy. IESE jest jednym z największych producentów przypadków biznesowych pozwalających na budowę i utrzymanie silnych powiązań z przemysłem. Inne aktywne narzędzia edukacyjne są również stosowane w programach IESE.

Alumni Network

Absolwenci IESE jest to międzynarodowa społeczność ponad 40.000 firm i organizacji non-profit specjalistów i przedsiębiorców, działającym w ponad 100 krajach. Co roku Stowarzyszenie Absolwentów organizuje setki sesji edukacyjnych i zjazdy, tworzenie linków, umożliwiających tworzenie sieci i dokonywania IESE trwałego i cenne doświadczenie.

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 19 miesięcy September 2016 Hiszpania Barcelona

IESE Business School 's 19 miesięcy program MBA ma holistyczne podejście do zarządzania, ogólne w ciągu pierwszego roku, dając studentom umiejętności i narzędzi, których potrzebują, aby stać się bardzo skutecznymi liderami [+]

Master of Business Administration

 

IESE Business School 's 19 miesięcy program MBA ma holistyczne podejście do zarządzania, ogólne w ciągu pierwszego roku, dając studentom umiejętności i narzędzi, których potrzebują, aby stać się bardzo skuteczne liderów w globalnym środowisku biznesowym. Pierwsza klasa rok jest podzielony na cztery części, każda składająca się z około 70 studentów. Będziesz uczyć się w tej samej sekcji całości w pierwszym roku, co pozwala na wspieranie bliskie stosunki z kolegami z klasy.

Między pierwszym i drugim roku MBA, studenci uczelni IESE Business School uczestniczyć w firmowym staż w firmie swojego wyboru. Career Services pomaga studentom w znalezieniu możliwości stażu chociaż studenci mają inne opcje, jak również.Niektórzy studenci pracują na uczelni dla profesorów latem wykonywania badania lub pisania przypadków, podczas gdy inni pracują razem nad pisania biznes planów. ... [-]