Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Schiller od dawna znany jako ""International University. Nasza reputacja odzwierciedla w ramach naszej wyjątkowości, bo oferta American stopni w naszych uczelniach wHeidelbergu (Niemcy), Paryżu (Francja), Londynie (Wielka Brytania), Madryt (Hiszpania), Online.

&nbsp

Ponadto, bardzo dumni z umów o współpracy z ok. 40 uniwersytetami i szkołami wyższymi na całym świecie, w po ponad 20.000 absolwentów z ponad 100 krajów. SIU jest rzeczywiście bardzo międzynarodowy.

&nbsp

Jako student SIU, będziesz miał możliwość studiowania w języku angielskim w niektórych z najbardziej ekscytujących miast i miejsc na całym świecie.

&nbsp

To jest wspólne dla studentów studiów za granicą na różnych uczelniach w trakcie swojego programu stopnia. To advatage od studentów pozostają w tym samym system uniwersytecki.

&nbsp

Jednak internacjonalizmu obejmuje znacznie więcej niż szkoły wyższe i geografii. Nasi studenci przygotowują się bardzo szybko, że istnieje wiele zalet pracy w kontekście globalnym, stać się częścią zróżnicowanej społeczności i przygotowanie się do roli lidera w przyszłości.

&nbsp

Unikalne korzyści zSchiller International University

  • Zarabiaj amerykański dyplom ukończenia studiów wyższych w USA i 4 krajach europejskich
  • Język angielski jest językiem wykładowym na wszystkich uczelniach
  • Możliwość przeniesienia się do szkoły wyższe bez straty kredytowe
  • Studenci pochodzą z ponad 100 krajów na całym świecie
  • Stypendia i pomoc finansowa dla osób, które kwalifikują

&nbsp

&nbsp

SIU Niemcy Campus - Heidelberg

&nbsp

Heidelberg Campus oferuje wyjątkowe środowisko naukowe, tutaj w romantycznym miastem niemieckim, gdzie ponad sześćset lat akademickich tradycji wspierać najnowsze pomysły i innowacje. Nigdzie edukacji traktowane bardziej poważnie, czy prowadzona w taki uroczej okolicy. W Heidelbergu można spacerować, muzy lub sieci, gdzie profesorowie i badacze szli i rozmawiali przez wieki. Jest nawet słynne malownicze spacerem przez rzekę o nazwie dla nich Philosophenweg. Zajmując Art Nouveau villa, który sam jest wymieniony jako pomnik narodowy, kampus Schillera znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu głównej dzielnicy handlowej i zabytkowego centrum miasta.

&nbsp

Heidelberg, centralny akademickich krajobraz Niemiec, jest domem dla jego najstarszy uniwersytet i biblioteki, jak również jego najnowszy high-tech przemysłu i badań naukowych. Zdominowany przez słynne ruiny zamku na wzgórzu nad Starym Mieście, to malownicze miasto łączy w sobie urok starego świata i młodzieńczy, dynamicznej atmosferze. Wśród brukowanych uliczek, architektury barokowej, mostów i średniowiecznych murów, kulturalnych i rekreacyjnych rozrywek są wszędzie wyglądasz. Nie ma jednak pomylić świecie Heidelberg-klasowej w biznesie i technologii, czego przykładem są nowe Parku Technologicznego, jednego z największych w swoim rodzaju.

&nbsp

Studenci z całego świata spotykają się, aby uczestniczyć w wielu trudnych i nagradzanie programów. Ich czas studiowania tutaj otwiera wyjątkową na temat historii Niemiec i przyszłości. Kraju kluczową rolę w Unii Europejskiej informuje i daje ramach naszych możliwości programu w International Business, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, International Economics and Management of Information Technology, by wymienić tylko kilka. Lekcje języka niemieckiego może być częścią żadnego programu.

&nbsp

Budynek Schillera kampusie Heidelberg, piękna willa Art Nouveau, który jest wymieniony jako pomnik narodowy, z okien widok na malownicze podwórze i domy klasach, pracownicy biura, biblioteki, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, a małe bistro / snack bar, jak również zakwaterowanie dla studentów, którzy nie mieszkają poza uczelni. Można wybrać jedno-i dwuosobowe pokoje z łazienkami współ-op, w pełni wyposażone kuchnie samoobsługowego i pralnię.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus France - Paryż

&nbsp

Paris Campus rozwija się inspirująca atmosfera i akademickie wyróżnienie to nieporównywalne stolicy. Warunki życia i studiowania tutaj, aby zobaczyć się pójść w ślady wielu z największych światowych myślicieli, artystów i prekursorów. Hotel usytuowany jest w jednej z najbardziej ruchliwych części Paryża, na południe lub na lewym brzegu Sekwany. Otoczony zielenią przyjemne, restauracje na każdą kieszeń, kawiarnie i otwartych rynków lotniczych, kampus jest krótkiej przejażdżki lub spaceru od Wieży Eiffla, Les Invalides, École Militaire, Montparnasse i zabytkowej Dzielnicy Łacińskiej, od dawna jako student powiatu.

&nbsp

Paryż, "City of Light", znana jest na całym świecie za jego najważniejszych atrakcji miasta, zbiorów muzealnych i kultury kawiarnia, ale również chętnie przychodzą zadziwia zakresu organizacji międzynarodowych i przedsiębiorstw wielonarodowych. Paryż jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania innych instrumentów finansowych stolic Europy, od Londynu, Frankfurtu, Amsterdamu i Mediolanu dotrą w ciągu kilku godzin poprzez efektywne europejskim systemie kolei dużych prędkości.

&nbsp

Studentów i wykładowców z ponad 40 krajów stworzyć zupełnie atmosferę. Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy połączyć wysoki poziom doświadczeń praktycznych i akademickich, które oferują studentom cenne spostrzeżenia w swojej dziedzinie nauki. Możesz skorzystać z wizyty w OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) i UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury) centrali, a także mają okazję do kursów języka francuskiego w prestiżowym Sorbony. Studia i programy są dostępne stopień Master in International Business, Business Administration, i Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji.

&nbsp

Campus Schillera Paryż jest centralnie położony, w pobliżu Place de la Convention w sercu 15 dzielnicy. Otoczenie restauracje i kawiarnie oferują ogromny wybór tradycyjnych potraw kuchni francuskiej i międzynarodowej, natomiast sklepów, atrakcji kulturalnych i stacji kolejowej Montparnasse tylko pieszo lub autobusem.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Wielka Brytania - Londyn

&nbsp

Campus Londyn stanowi idealne miejsce, aby realizować swoje wykształcenie i poszerzyć swoje doświadczenie świata. Oferuje doskonałe wyposażenie i utrzymania najwyższych standardów akademickich, zlokalizowany w samym środku tego najbardziej kosmopolitycznych miast stolicy, w pobliżu sektorów finansowych i biznesowych oraz na progu jej kulturowego rdzenia. Kampus położony jest w pobliżu stacji Waterloo, obok słynnego London Eye diabelski młyn i złożonych Southbank, który stanowi część światowej sławy sztuki i centrum rozrywki ciągnąca się wzdłuż rzeki Tamizy, w tym Teatr Narodowy, Royal Festival Hall, National Film Theatre, Tate Modern i Shakespeare's Globe Theatre.

&nbsp

Londyn, "Drzwi do Europy", jest politycznym centrum Wielka Brytania, ale także wywiera silny wpływ na sprawy światowe, międzynarodowe firmy i gospodarki światowej jako całości. Finansowego centrum Europy - i coraz częściej na planecie - oferuje studentom wyjątkową okazję do doświadczeń i udziału w dynamicznych zmian gospodarczych i społecznych i wyzwań, które określą na świecie w nadchodzących latach. W ciągu wieków przyszłych przywódców politycznych i biznesowych zdobyli wiedzę tutaj. Możesz kontynuować tę tradycję.

&nbsp

Nasi studenci otrzymują ekspertów kierunkiem profesorów, którzy mają wysoki poziom doświadczenia zarówno nauczycieli, jak i praktycy w swoich specjalistycznych dziedzinach. Nasza kariera skupia programów studiów, mają za zadanie przygotować studentów z całego świata, z wiedzy, zrozumienia i zaufania w celu zapewnienia płynnego przejścia z klasy do pracy. Tutaj w Londynie oferujemy absolwentów studiów licencjackich i stopni w International Business, International Hotel & Tourism Management, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, International Economics, komunikacji, zarządzania i technologii informatycznych.

&nbsp

Campus Schillera Londyn ma fantastyczną sytuację w Royal Waterloo House, Zabytkowy budynek czerwonej cegły, bardzo blisko Waterloo kolejowe i stacje metra. Obszarze tym znajduje się kwitnącej sceny kulturalnej, a także wielka różnorodność kawiarni, barów, restauracji i rozrywek ulicy.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Hiszpania - Madryt

&nbsp

Madryt Campus stawia Cię w epicentrum kultury hiszpańskiej świat mówiąc, w których tradycyjne spełnia nowoczesne na wielką skalę. Madryt ma niezrównane historii szkolnictwa wyższego sięga średniowiecza, które doprowadziły do utworzenia całego Uniwersytet Miasto "w stolicy. Jesteśmy dumni odegrać swoją rolę w kontynuowaniu tej tradycji. Nasz kampus Madrycie znajduje się na Calle Serrano, tuż przy Plaza de la República Argentina.

&nbsp

Madryt, uświęcone miasta walk i festiwale popularny, wielkie parki, aleje i bulwary całej starożytnej jest zarówno historycznej siedziby królów i rozkwit nowoczesnej metropolii. Jest to centrum finansowe Półwyspu Iberyjskiego oraz gospodarzem siedziby niektórych z największych na świecie firm. Jednak dla wszystkich globalizacji, niepowtarzalny urok z życia przenika tego tętniącego życiem miasta, jak i studentów tu nie będzie po prostu doświadczenie kultury hiszpańskiej - będziesz żył on w największym, z okazją do zapoznania globalne znaczenie języka w tym samym czasie .

&nbsp

Studenci z ponad 40 krajów, aby nasza uczelniana społeczność naprawdę zróżnicowana i kosmopolityczne - większość międzynarodowych w całej Hiszpanii. Jak na wszystkich uczelniach Schillera w całej Europie i USA, nauczanie w języku angielskim. Studenci mają możliwość realizacji całego programu stopnia w Madrycie, lub do przeniesienia się swobodnie wśród innych uczelniach Schillera. Oferujemy studia licencjackie i podyplomowe programów studiów, z opcji, w tym International Business, International Economics, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, badania ogólne i MBA in International Business.

&nbsp

Oprócz tego, że akredytowane przez ACICS i British Accreditation Council, kampus Madrytu jest oficjalnie uznany przez Consejería de Educación y Cultura w Madrycie (lokalnych władz szkolnictwa wyższego w wspólnocie autonomicznej Madryt).

&nbsp

Budynek Schillera kampusie Madryt, pięknym neoklasycznym budynku, który dawniej pobytu członka rodziny królewskiej w Hiszpanii, znajduje się na Calle Serrano - uważana za jedną z najbardziej eleganckich części Madrytu - na Plaza de la República Argentina, w otoczeniu przez restauracje, ambasady, szkoły międzynarodowej i ośrodków kultury. W okolicy można także znaleźć wszystko, od butików po stadionu Santiago Bernabeu (home zespołu Realu Madryt, piłka nożna).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration (MBA) Heidelberg

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Niemcy Heidelberg

Ten 36-kredytowej Mistrz Business Administration programu z (MBA) wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. [+]

Master of Business Administration (MBA)

 

36-kredytowej Business Administration MBA Program wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. Case studies mają na celu przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstw wielonarodowych.

 

Studenci, którzy chcą głównych w International Business, zarządzanie technologią informatyczną, albo w Hospitality Międzynarodowej i Zarządzania Turystyką musi wykonać dodatkowe wymagane kursy w ich głównym.

 

Absolwenci studiów MBA są pożądane na dzisiejszym rynku. Zajmując dyplom MBA online, otworzy drzwi możliwości i zapewnić niezbędne dla rozwoju korporacji dźwigni do tych, którzy je posiadają. Ponieważ obecny rynek ewoluuje i staje się bardziej złożona, wielu pracodawców decyduje się zrównoważyć ich potrzebę zachowania dobrych pracowników z ich konieczność umieszczenia kandydatów z zaawansowanym poziomie wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych.... [-]


Master Of Business Administration (MBA) Madrid

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12  Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Ten 36-kredytowej Mistrz Business Administration programu z (MBA) wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. [+]

Master of Business Administration (MBA)

 

36-kredytowej Business Administration MBA Program wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. Case studies mają na celu przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstw wielonarodowych.

 

Studenci, którzy chcą głównych w International Business, zarządzanie technologią informatyczną, albo w Hospitality Międzynarodowej i Zarządzania Turystyką musi wykonać dodatkowe wymagane kursy w ich głównym.

 

Absolwenci studiów MBA są pożądane na dzisiejszym rynku. Zajmując dyplom MBA online, otworzy drzwi możliwości i zapewnić niezbędne dla rozwoju korporacji dźwigni do tych, którzy je posiadają. Ponieważ obecny rynek ewoluuje i staje się bardziej złożona, wielu pracodawców decyduje się zrównoważyć ich potrzebę zachowania dobrych pracowników z ich konieczność umieszczenia kandydatów z zaawansowanym poziomie wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych.... [-]


Master Of Business Administration (MBA) Na Florydzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

Ten 36-kredytowej Mistrz Business Administration programu z (MBA) wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. [+]

Master of Business Administration (MBA)

 

36-kredytowej Business Administration MBA Program wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. Case studies mają na celu przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstw wielonarodowych.

 

Studenci, którzy chcą głównych w International Business, zarządzanie technologią informatyczną, albo w Hospitality Międzynarodowej i Zarządzania Turystyką musi wykonać dodatkowe wymagane kursy w ich głównym.

 

Absolwenci studiów MBA są pożądane na dzisiejszym rynku. Zajmując dyplom MBA online, otworzy drzwi możliwości i zapewnić niezbędne dla rozwoju korporacji dźwigni do tych, którzy je posiadają. Ponieważ obecny rynek ewoluuje i staje się bardziej złożona, wielu pracodawców decyduje się zrównoważyć ich potrzebę zachowania dobrych pracowników z ich konieczność umieszczenia kandydatów z zaawansowanym poziomie wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych.... [-]


Master of Business Administration (MBA) PARIS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Francja Paryż

Ten 36-kredytowej Mistrz Business Administration programu z (MBA) wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. [+]

Master of Business Administration (MBA)

 

36-kredytowej Business Administration MBA Program wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. Case studies mają na celu przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstw wielonarodowych.

 

Studenci, którzy chcą głównych w International Business, zarządzanie technologią informatyczną, albo w Hospitality Międzynarodowej i Zarządzania Turystyką musi wykonać dodatkowe wymagane kursy w ich głównym.

 

Absolwenci studiów MBA są pożądane na dzisiejszym rynku. Zajmując dyplom MBA online, otworzy drzwi możliwości i zapewnić niezbędne dla rozwoju korporacji dźwigni do tych, którzy je posiadają. Ponieważ obecny rynek ewoluuje i staje się bardziej złożona, wielu pracodawców decyduje się zrównoważyć ich potrzebę zachowania dobrych pracowników z ich konieczność umieszczenia kandydatów z zaawansowanym poziomie wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych.... [-]


Master Of Business Administration (MBA) W Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

Ten 36-kredytowej Mistrz Business Administration programu z (MBA) wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. [+]

Master of Business Administration (MBA)

 

36-kredytowej Business Administration MBA Program wymaga zajęć koncentruje się na kierowniczych aspektów finansów, rachunkowości, marketingu i zarządzania. Case studies mają na celu przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstw wielonarodowych.

 

Studenci, którzy chcą głównych w International Business, zarządzanie technologią informatyczną, albo w Hospitality Międzynarodowej i Zarządzania Turystyką musi wykonać dodatkowe wymagane kursy w ich głównym.

 

Absolwenci studiów MBA są pożądane na dzisiejszym rynku. Zajmując dyplom MBA online, otworzy drzwi możliwości i zapewnić niezbędne dla rozwoju korporacji dźwigni do tych, którzy je posiadają. Ponieważ obecny rynek ewoluuje i staje się bardziej złożona, wielu pracodawców decyduje się zrównoważyć ich potrzebę zachowania dobrych pracowników z ich konieczność umieszczenia kandydatów z zaawansowanym poziomie wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych.... [-]


MBA W Biznesie Międzynarodowym Florydzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida + 1 więcej

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych. [+]

MBA in International Business

 

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych.

 

Wszystkie lokalizacje Schiller International University są idealne dla absolwentów programów Schiller International Uczelni w International Business Administration. Oferują one dostęp do centrali regionalnej i światowej wielu międzynarodowych korporacji. Bogactwo informacji dostępnych w bibliotekach publicznych, ambasad, wysokie prowizje i różnych organizacji międzynarodowych sprawia, że ​​istotny wkład do programów studiów w biznesie Schiller International Uczelni.... [-]


MBA W Biznesie Międzynarodowym Heidelberg

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Niemcy Heidelberg

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych. [+]

MBA in International Business

 

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych.

 

Wszystkie lokalizacje Schiller International University są idealne dla absolwentów programów Schiller International Uczelni w International Business Administration. Oferują one dostęp do centrali regionalnej i światowej wielu międzynarodowych korporacji. Bogactwo informacji dostępnych w bibliotekach publicznych, ambasad, wysokie prowizje i różnych organizacji międzynarodowych sprawia, że ​​istotny wkład do programów studiów w biznesie Schiller International Uczelni.... [-]


MBA W International Business Madrid

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych. [+]

MBA in International Business

 

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych.

 

Wszystkie lokalizacje Schiller International University są idealne dla absolwentów programów Schiller International Uczelni w International Business Administration. Oferują one dostęp do centrali regionalnej i światowej wielu międzynarodowych korporacji. Bogactwo informacji dostępnych w bibliotekach publicznych, ambasad, wysokie prowizje i różnych organizacji międzynarodowych sprawia, że ​​istotny wkład do programów studiów w biznesie Schiller International Uczelni.... [-]


MBA W International Business Paryżu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Francja Paryż + 1 więcej

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych. [+]

MBA in International Business

 

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych.

 

Wszystkie lokalizacje Schiller International University są idealne dla absolwentów programów Schiller International Uczelni w International Business Administration. Oferują one dostęp do centrali regionalnej i światowej wielu międzynarodowych korporacji. Bogactwo informacji dostępnych w bibliotekach publicznych, ambasad, wysokie prowizje i różnych organizacji międzynarodowych sprawia, że ​​istotny wkład do programów studiów w biznesie Schiller International Uczelni.... [-]


MBA W Międzynarodowych Gościnności I Zarządzania Turystyką Madrid

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Program ten oferuje idealne miejsca dla studentów i specjalistów w dziedzinie biznesu, zarządzania hotelu / restauracji, turystyki lub pokrewnych dziedzinach, którzy chcą zarobić wykształcenie wyższe biznesowe. [+]

Rozpocznij swoją przyszłość w gościnę z Międzynarodowej Hospitality i Turystyki Zarządu MBA. Program ten oferuje idealne miejsca dla studentów i specjalistów w dziedzinie biznesu, zarządzania hotelu / restauracji, turystyki lub pokrewnych dziedzinach, którzy chcą zarobić wykształcenie wyższe biznesowe. MBA z koncentracją w International Hotel i Zarządzania Turystyką może być zakończona w dwa semestry i jednej sesji letniej. Oferowane w następujących uczelniach: Floryda, Madrycie i Online

[-]

MBA W Międzynarodowym Biznesie W Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych. [+]

MBA in International Business

 

45-kredytowej program studiów International Business MBA może być zakończona w ciągu dwóch semestrów i letniej sesji na pełnym wymiarze godzin, lub w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze czasu pracy, jeśli uczniowie mają licencjackich w badaniach biznesowych.

 

Wszystkie lokalizacje Schiller International University są idealne dla absolwentów programów Schiller International Uczelni w International Business Administration. Oferują one dostęp do centrali regionalnej i światowej wielu międzynarodowych korporacji. Bogactwo informacji dostępnych w bibliotekach publicznych, ambasad, wysokie prowizje i różnych organizacji międzynarodowych sprawia, że ​​istotny wkład do programów studiów w biznesie Schiller International Uczelni.... [-]


MBA W Zarządzaniu Technologii Informatycznych Florydzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

MBA w zarządzaniu programem Information Technology jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. Studenci muszą wypełnić w sumie 15 kursów ... [+]

MBA Zarządzanie Technologii Informacyjnych

 

Zarządzanie programem Informatyka MBA jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. Studenci muszą wypełnić w sumie 15 kursów, w tym siedem kursów podstawowych, MBA dwóch zajęć fakultatywnych i sześciu kursów IT. MBA ze specjalizacją w zarządzaniu technologii informatycznych może być zakończona w dwa semestry i jednej sesji letniej.

 

Najnowsze trendy w technologii wzrósł popyt na specjalistów w zakresie technologii informatycznych. Zarządzanie programem Information Technology podkreśla zarządzanie systemów informatycznych, zarządzania bazami danych, sieciami i usługami łączności, zarządzania projektami, handlu elektronicznego, analizy i projektowania systemów. Studenci będą przygotowani na stanowiskach w międzynarodowych korporacjach zarządzania i innych przedsiębiorstw, które odnoszą się do handlu elektronicznego, bezpieczeństwa informacji, integracji systemów i strategicznego wykorzystania technologii cyfrowych i elektronicznych w biznesie.... [-]


MBA W Zarządzaniu Technologii Informatycznych Heidelberg

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Niemcy Heidelberg

MBA w zarządzaniu programem Information Technology jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. Studenci muszą wypełnić w sumie 15 kursów ... [+]

MBA Zarządzanie Technologii Informacyjnych

 

Zarządzanie programem Informatyka MBA jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. Studenci muszą wypełnić w sumie 15 kursów, w tym siedem kursów podstawowych, MBA dwóch zajęć fakultatywnych i sześciu kursów IT. MBA ze specjalizacją w zarządzaniu technologii informatycznych może być zakończona w dwa semestry i jednej sesji letniej.

 

Najnowsze trendy w technologii wzrósł popyt na specjalistów w zakresie technologii informatycznych. Zarządzanie programem Information Technology podkreśla zarządzanie systemów informatycznych, zarządzania bazami danych, sieciami i usługami łączności, zarządzania projektami, handlu elektronicznego, analizy i projektowania systemów. Studenci będą przygotowani na stanowiskach w międzynarodowych korporacjach zarządzania i innych przedsiębiorstw, które odnoszą się do handlu elektronicznego, bezpieczeństwa informacji, integracji systemów i strategicznego wykorzystania technologii cyfrowych i elektronicznych w biznesie.... [-]


MBA W Zarządzaniu Technologii Informatycznych W Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin 15 - 15 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

Zarządzanie programem Informatyka MBA jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. [+]

MBA Zarządzanie Technologii Informacyjnych

 

Zarządzanie programem Informatyka MBA jest zaprojektowany w celu zaspokojenia pojawiających się zapotrzebowanie rynku na specjalistów zarządzania IT. Studenci muszą wypełnić w sumie 15 kursów, w tym siedem kursów podstawowych, MBA dwóch zajęć fakultatywnych i sześciu kursów IT. MBA ze specjalizacją w zarządzaniu technologii informatycznych może być zakończona w dwa semestry i jednej sesji letniej.

 

Najnowsze trendy w technologii wzrósł popyt na specjalistów w zakresie technologii informatycznych. Zarządzanie programem Information Technology podkreśla zarządzanie systemów informatycznych, zarządzania bazami danych, sieciami i usługami łączności, zarządzania projektami, handlu elektronicznego, analizy i projektowania systemów. Studenci będą przygotowani na stanowiskach w międzynarodowych korporacjach zarządzania i innych przedsiębiorstw, które odnoszą się do handlu elektronicznego, bezpieczeństwa informacji, integracji systemów i strategicznego wykorzystania technologii cyfrowych i elektronicznych w biznesie.... [-]


Filmy

Schiller International University

Kontakt
Adres lokalizacji
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

Paris, Île-de-France, 75015 FR
Adres lokalizacji
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1

Heidelberg, Baden-Württemberg, 69115 DE
Adres lokalizacji
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

Madrid, 28002 ES
Adres lokalizacji
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

Largo, Florida, FL, 33771 US