International Business Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Globalne otoczenie biznesowe zmieniło dużo więcej za ostatnie pięć lat, niż w poprzednim 50. Rozwijać i konkurować, musisz stopnia, które są odpowiednie do umiejętności międzynarodowych potrzebne, że jest rozpoznawany na całym świecie, które można uzyskać w domu, a nie za granicą, i rozsądnie, że jest niedrogi.

Międzynarodowa Akademia Biznesu posiada ośrodki w Skandynawii, Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Egipcie. IBA ma skupić się na mieszanych programów nauczania, które przynoszą najnowsze metody treningowe do naszej grupy docelowej, a nacisk jest głównie międzynarodowy.

IBA prowadzenia szkoleń na dyplom, Poziomy BA MBA i doktorat. Nasze programy są często opracowywane i prowadzone w podwójnych stopni z lokalnymi partnerami w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Pragnienie IBA jest pracować na zabezpieczenie wysokiej jakości, ale w przyzwoitej cenie, zapewniając jednocześnie edukacji międzynarodowej z elastycznego, wysokiej jakości i międzynarodowym akredytowanych stopni.

Mamy duży wydział zewnętrzny z mediatorów akademickich ze wszystkich części świata. Staramy się zapewnić jak najlepsze ustawienia dla programów międzynarodowych.

IBA oferuje to wszystko w bardzo rozwiniętym programu opartego na module oraz z własnych możliwości, które można dostosować i specjalizują swoje wykształcenie w miarę postępów w modułach.

IBA jest dedykowany do dostarczania wysokiej jakości wiedzę oraz stan umiejętności artystycznych, umożliwiając dzisiejszych studentów do angażowania się w kwestie zarządzania przedsiębiorstwem z zasadnością i pewności siebie. Materiał jest zarówno teoretyczne i praktyczne; Wydział jest z dużym doświadczeniem międzynarodowym branżowych; teksty i wskazówki klasie są dostarczane w języku lokalnym.

historia

Międzynarodowa Akademia Biznesu jest o edukacji - kształcenie zawodowe dorosłych w tym działalność międzynarodową w Europie i na Dalekim Wschodzie (Japonia, Chiny, Kambodża, Wietnam, Bangladesz i Malezja), w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

  • IBA rozpoczął jako szkolenia i placówek oświatowych, które rozpoczęły się w 1999 roku w celu prowadzenia konkretnych programów studiów.
  • IBA zaczynał jako spółki zależnej w celu prowadzenia wykształcenie i studia.
  • W 2005 roku powstała oficjalna szkoła.
  • W 2007 roku podpisaliśmy umowę na budowę naszej nowej siedziby w Danii.
  • W 2007 roku rozpoczął on-line rozwój programu MBA.
  • W roku 2009 powstała pod-biura na Bliskim Wschodzie, w Azji i Europie Wschodniej.
  • IBA ma wizję teraz rozszerzyć międzynarodowym i dlatego w tym kadra zarządzająca obecnie poszukuje międzynarodową akredytację.
  • W 2010 r. IBA została założona w Wielkiej Brytanii - w 2011 IBA została przyjęta być członkami www.acbsp.org - W 2011 IBA jako pierwszy duńskiej szkoły prywatnej firmy osiągniętego międzynarodową akredytację poprzez www.asic.org.uk - na początku 2012 roku IBA pierwszy malezyjski / Wietnamska partia studentów MBA zakończył podwójny dyplom AEU i IBA. Pierwszych 20 studentów na studia z IBA. Uczniowie dostał dyplom z obu IBA i AEU - W 2013 r. IBA podpisał umów o podwójnym stopniu z kilku instytucji na całym świecie.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

IBA Master Of Business Administration I Anglia Ruskin Magister Kierownictwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 18 miesięcy September 2016 Szwajcaria Pociąg Dania Kopenhaga Wielka Brytania Londyn + 5 więcej

Program IBAS MBA to połączenie pełnej elastyczności i niskich opłat. [+]

Bądź częścią międzynarodowej społeczności osób uczących się - Dołącz do International Business Academy w Szwajcarii Oferujemy wyjątkową okazję, aby zarobić dwie nagrody w tym samym czasie ci. Wypełniając ten program, otrzymają tytuł Master of Business Administration z IBAS i magistra Leadership z Anglia Ruskin University. Istotne i Up-to-Date Programy: Ta podwójna Program oferuje uczniom nagrody zasięg dogłębne tematów, które są istotne i praktyczne, dostarczonych przez doświadczonych wykładowców, których zobowiązały się do sukcesu swoich uczniów. Globalne uznanie i zatrudnienia: mgr Leadership przyznawana jest przez Anglia Ruskin University, brytyjskiej uczelni z siedzibą w wschodniej Anglii. Dzięki doskonałym wynikom zatrudnienia absolwentów, 89,6% ich absolwentów są albo rachunek lub studiuje na dodatkowych kwalifikacji w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Nauka francuskiego: Teraz jest okazja, aby podjąć się nowego języka! Studenci, którzy zapiszą będą mieli możliwość podejmowania 15 tygodni intensywnego klasę języka francuskiego prowadzone przez Instytut Richelieu Lozannie. Założona w 1962 roku, szkoła jest w całości poświęcona nauczaniu języka francuskiego. Program Czas trwania:... [-]


MBA Z IBA Skandynawii I Magister Anglia Ruskin University, Uk

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2016 Malezja Kuala Lumpur

Zdobądź MBA z IBA Skandynawii i magistra z Anglia Ruskin University w Wielkiej Brytanii 18 miesięcy. [+]

Master of Business Administration jest nagroda Międzynarodowej Akademii Biznesu Skandynawii (IBA Scan). Studenci, którzy ukończyli wszystkie 10 modułów, a poziom 7 egzaminów dyplomowych będą oferowane do przyłączenia się do programu TopUp przez Anglia Ruskin University, zakończone Master of Arts w przywództwie. Studenci będą mogli przystąpić każdy moduł osobno, zaliczeniu ukończonych modułów. Wloty są w styczniu, maju i wrześniu, począwszy od ujęcia września 2014. RM30, 000 Opłata obejmuje zarówno nagrody. Studenci muszą wypełnić 10 modułów, 1 projekt papieru i 1 Thesis do otrzymania obu nagród.

[-]

Kontakt
Adres korespondencyjny
IBAS
Automatikvej 1

Soeborg, 2860 DK
Adres lokalizacji
Automatikvej 1
Copenhagen, 2860 DK
Adres lokalizacji
International Business Academy of Switzerland
Baarerstrasse 14-16, 2nd floor,

Zug, 6300 CH
Adres lokalizacji
Vestry Hall, Cricket Green, 336 – 338 London Road, Mitcham
London, Anglia, CR4 3UD GB
Adres lokalizacji
2 Said Zakarya St., El Sefarat District,Nasr City, Cairo. Egypt
Cairo, EG
Adres korespondencyjny
Ground Floor, 7, Jalan PJS 11/2, Subang Indah,
Petaling Jaya, Selangor, Malaysia, 46000 MY
Adres lokalizacji
Ground Floor, 7, Jalan PJS 11/2, Subang Indah, 46000 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Kuala Lumpur, 46000 MY
Adres lokalizacji
832 ABCD, Kampuchea Krom Boulevard, Phnom Penh, Cambodja
Phnom Penh, KH