Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Xi'an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) jest naprawdę wyjątkowa instytucja, założona wspólnie przez Xi'an Jiaotong University i University of Liverpool. Jest to jedyny międzynarodowy współpracy uczelni w Chinach, gdzie wszystkie licencjackich (licencjata) uczniowie otrzymują dwa dyplomy (nagrody) z podwójnym chińskiego Ministerstwa Edukacji oraz z University of Liverpool stopnia). Uczniowie Masters otrzyma dyplom na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Założona w 2006 roku z początkowym spożycie zaledwie 164 studentów, Uniwersytet gwałtownie wzrosło. Mamy obecnie ponad 8000 studentów na kampusie w kolejnym 2500 studiuje w Liverpoolu w ramach umowy artykulacji 2 + 2. XJTLU licencjackich studenci mogą studiować cały program studiów w Suzhou, Chiny, lub rozpocząć studia w Suzhou, a następnie wypełnić ostatnie dwa lata na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Na XJTLU, studenci, którzy są rodzimych lub w pobliżu-native speakerów języka angielskiego może być zwolniony z pracy XJTLU Rok 1 i zakończyć stopnia w trzech lat (w zależności od kwalifikacji).

XJTLU jest niezależna, ale rysuje dla orientacji i doświadczenia po dwóch uczelniach macierzystych, z których oba mają ponad sto lat i cenionych międzynarodowych pionierów. Uniwersytet rekrutuje studentów z Chin i za granicą, zarówno na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych, a także otrzymuje wizyty, wymiany i studia językowe chińscy studenci.

Pasemka

Wszystkie programy studiów prowadzone w języku angielskim: Ponad 30 programów studiów licencjackich i 29 programy Masters.

Międzynarodowe środowisko uczenia się

Ponad 450 akademickie pracowników z 50 krajów. Ponad 8000 studentów na kampusie, a dalsze 2500 studiuje na Uniwersytecie w Liverpoolu.

Uznanych międzynarodowo stopień brytyjskiego Uniwersytetu w Liverpoolu

Uczniowie otrzymują dwa dyplomy (nagrody) podwójne po ukończeniu studiów licencjackich programu (stopień XJTLU z chińskiego Ministerstwa Edukacji i Uniwersytetu stopnia Liverpool).

Doktoranci otrzymają dyplom z Uniwersytetu w Liverpoolu.

Pomocy materialnej dla studentów

Nasz International Student Rekrutacja i obsługa (ISRS) zespół oferuje szeroki zakres usług, aby pomóc doświadczenia studentów w XJTLU pójść gładko. ISRS pomóc z wszystkich pytań, które studenci mają jednocześnie na Uniwersytecie oraz w Chinach. Istnieje szereg udogodnień, aby uzyskać dostęp plus sieć wsparcia dla studentów i ich rodzin w celu zapewnienia, że ​​studenci cieszyć się ich czas tutaj.

Położony w Suzhou (SIP), Chiny

  • Jeden z największych gospodarek w Chinach (pod względem PKB)
  • Nowoczesny miastem międzynarodowym, które utrzymuje jej dziedzictwa kulturowego
  • Niższe koszty życia w porównaniu do sąsiednich Szanghaju (25 minut szybkim pociągiem)

Nauka chińskiego w trakcie studiów do stopnia

  • Wszyscy studenci międzynarodowi mają możliwość nauki języka chińskiego
  • Dwujęzyczne absolwenci (angielski i język chiński) są bardzo poszukiwane na globalnym rynku pracy

Wielkie perspektywy zawodowe

  • Rozszerzone perspektywy zatrudnienia w wyniku (i) uznawane na całym świecie stopnia (ii) wielojęzyczność (iii) znajomość Chinach i zrozumienia kulturowego
  • Wielu naszych absolwentów przejść do zrobienia magistra i doktorat na uniwersytecie w rankingu światowym szczycie 100
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

International MBA Dla Kadry Kierowniczej

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2016 Chiny Suzhou

Program IMBA łączy rygorystyczne modułów akademickich z wielu działań zmierzających do rozwoju zawodowego wspierać swoje możliwości menedżerskich i przywódczych. Czyni to w wyjątkowym otoczeniu, które łączy kultury chińskiej i zachodniej. [+]

IMBA jest międzynarodowy paszport, który daje przewagę w największych i najbardziej konkurencyjnych rynków, czy z siedzibą w Chinach, Wielkiej Brytanii, czy gdziekolwiek indziej. W całym programie IMBA, tradycyjne kursy akademickie będzie się zmieniać z seminariów, spotkań z kluczowymi przedstawicielami różnych branż, oraz szereg innych działań, które zapewniają zintegrowane środowisko nauki i betonu z silnymi połączeniami do realnego świata. Doświadczenie jest dodatkowo wzbogacony o symulacje i analizy przypadków dotyczących kwestii na czołówce dzisiejszego biznesu. Platforma internetowa programu IMBA umiejętności pracy zespołowej jest buduje umożliwiając Ci sprawnie współpracować z rówieśnikami i dzielić się pomysłami i inspiracje. Ponadto, są obsługiwane przez swojego programu przez zespół nauczycieli internetowych dostępnych za pośrednictwem tej platformy. Elastyczność i różnorodność sprawiają IMBA jest idealnym rozwiązaniem dla menedżerów z firm krajowych i międzynarodowych, a także tych, w sektorze publicznym, pomaga rozwijać umiejętności i wiedzę, podczas gdy w tym samym czasie podłączania do ugruntowanej i potężnej sieci profesjonalnych relacji, które obejmuje absolwentów prestiżowego Uniwersytetu w Liverpoolu Management School. Program IMBA jest podzielona na cztery kwartały, z podstawowych modułów integrujących kluczowych zagadnień dotyczących zarządzania i przywództwa w kontekście międzynarodowym. Moduły te towarzyszą bieżącej działalności rozwoju kariery i przywództwo. podstawowych modułów ZARZĄDZANIE kontekście gospodarczym Gospodarowanie środkami finansowymi ORGANIZACJA W kontekście strategicznym OPERACJE I zarządzanie łańcuchem dostaw Negocjacji w INTERNATIONAL ZARZĄDZANIE zmian i innowacji MARKETING MIĘDZYNARODOWY Zarządzanie strategiczne i międzynarodowych ZASOBY LUDZKIE Końcowy projekt indywidualny KARIERA ROZWÓJ I DZIAŁALNOŚĆ KIEROWNICTWO Rozwijanie jako kierownik i lider. Spotkanie z liderów. Imprezy z absolwentów. Przebiegu kariery zawodowej. Symulacja biznesowa. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego programu, proszę kliknij tutaj. [-]

MBA

IBSS MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy September 2016 Chiny Suzhou

International Business School Suzhou w XJTLU oferuje nowoczesny i bardzo kreatywne, światowej klasy MBA dzięki ścisłej współpracy z University of Liverpool, UK. [+]

Przegląd Szukasz ekscytujący i innowacyjny Master of Business Administration w samym sercu dynamicznie rozwijającej się chińskiej korytarz Wschodniej? International Business School Suzhou w XJTLU oferuje nowoczesny i bardzo kreatywne, światowej klasy MBA dzięki ścisłej współpracy z University of Liverpool, UK. Będziesz zanurzone w praktykach biznesowych i zawiłości kultury Chin i świata zachodniego-przeżywa najlepsze Wschodu i Zachodu. Jako student MBA w IBSS, otrzymasz międzynarodowo uznany dyplom MBA Uniwersytetu w Liverpoolu. IBSS wydział przynosi MBA do życia z najnowocześniejszej wiedzy globalnego biznesu, a przez zastosowanie międzynarodowych najlepszych praktyk w edukacji zarządzania. IBSS MBA został zaprojektowany z jednego kluczowego cel: przygotować się do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku globalnego biznesu. IBSS MBA jest przeznaczony do międzynarodowych norm z, Chiny określonej zawartości od wartości dodanej. Program prawdziwego życia uczy się w całości w języku angielskim przez zróżnicowaną, ekspertów gospodarczych wykładowców z 28 krajów i przygotowuje studentów do globalnego rynku pracy. Program obejmuje sześć tygodni badaniach, w samym sercu miasta rynków finansowych w Londynie, a także możliwości wymiany z najlepszych szkół biznesu na całym świecie. MODUŁY I DZIAŁANIA MIKROEKONOMIA dla menedżerów ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE Rachunkowość dla menedżerów ILOŚCIOWY UMIEJĘTNOŚCI dla menedżerów Zachowania organizacyjne i zarządzanie zasobami ludzkimi Marketing i sprzedaż Zarządzanie strategiczne OPERACJE Corporate Finance Instytucji i rynków finansowych (CAMPUS ZA GRANICĄ w Londynie) Prowadzenia działalności gospodarczej z Chin PRZEDSIĘBIORSTWA, przedsiębiorczość i rozwój w Chinach Makroekonomia w chińskiej KONTEKŚCIE Globalnego zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej EKONOMIA wschodzących przemysłów ZARZĄDZANIE talent i działalność w innowacyjnych gałęzi przemysłu PRAKTYKI Z IBSS Firmy Partnerzy PRACA Jako student IBSS MBA, będzie dostęp bezkonkurencyjny Chiny oparte kontaktów biznesowych poprzez strategiczne położenie IBSS "w Suzhou Industrial Park, domu do wielu firm Fortune 500 w gminie prawie 5000 chińskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Praktyki, projekty terenowe i rozprawa będzie dalej rozwijać swoją wiedzę na szybko rosnącym, krytycznie ważnym chińskim rynku. Po pomyślnym ukończeniu studiów, stajesz się częścią University of Liverpool na całym świecie sieci absolwentów z ponad 100.000 w 130 krajach. Aby zastosować lub uzyskać więcej informacji dotyczących wprowadzania wymagań, opłat i stypendia należy kliknij tutaj. [-]

Kontakt

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Adres Ren'ai Rd 111
215123 Suzhou, China
Strona internetowa http://www.xjtlu.edu.cn/en/
Telefon +86 512 8816 1000