Programy Online

Online MBA i EMBA Programy przeznaczone są do ciągłego rozwoju osobistego w dziedzinie biznesu i są oferowane przez wielu wiodących uniwersytetów i szkół biznesu na całym świecie.

Online Business Programy są liczne i dostępne w niemal wszystkich krajach. Najpopularniejsze programy biznesowe online są międzynarodowe firmy, marketingu, przedsiębiorczości, ekonomii, zarządzania, przywództwa i zarządzania projektami.

Wiele różnych programów internetowych firm mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych programów firm internetowych wymienionych poniżej.

Nowo dodane MBA Online

University of Delaware Online

Online MBA

May 23, 2016
Internetowy MBA zapewnia Ci narzędzi analitycznych, danych i umiejętności twórczych, które poprawiają proces podejmowania decyzji biznesowych. Choć program w Internecie MBA oferuje szeroki widok na biznesie, kursy w międzynarodowym biznesie i finansach, ułatwi Ci umiejętności i zaufanie do nawigacji dynamicznej, globalnej gospodarki.

Prairie View A&M University

Online MBA

May 24, 2016
Online Master of Business Administration Program koncentruje się na zapewnieniu studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w rachunku zysków i not-for-profit przedsiębiorstw. Studenci mają dostęp do wysokiej jakości elastycznego programu MBA z zajęć online, która pozwala im na kontynuowanie pracy podczas realizacji ich stopnia. … [+]Z reputacją produkcji liderów biznesu, College of Business zapewnia zróżnicowaną ciało studenta z doświadczeniem edukacji biznesowej wyróżnia indywidualne podejście, pracy zespołowej, szkoleń kierownictwa i zrozumienia pomiędzy biznesem a społeczeństwem. [-]

Virtual University of Uganda

Executive MBA Ropy I Gazu (online)

May 13, 2016
Program opiera się na istniejących umiejętności, aby upewnić się, że w wyniku praktyki są brane do następnego poziomu. Wszystkie kursy w ramach programu są budowane, aby zapewnić, że lokalne realia są brane pod uwagę przy jednocześnie patrząc z międzynarodowymi najlepszymi praktykami przynieść realia i praktyk biznesowych w regionie w zgodzie z między… [+]narodowymi standardami i praktykami. Ogólnym celem programu jest rozwój kadry dynamicznych, kreatywnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do doprowadzenia do zmian w istniejących praktyk biznesowych w regionie Afryki Wschodniej. [-]

Jakie Online Business Studies?

Online Business Studies programy akademickie są oferowane w najlepszych szkół biznesu na całym świecie, za pośrednictwem e-learningu i Internecie. Kluczowe obszary działalności, które obejmują większość internetowych programów Studia biznesowe są finanse, marketing, Organizational Behavior i księgowe. W obrębie każdego z tych pól jest liczba dostępnych kierunków i stężeniach. Studia biznesowe online programy dostępne są do absolwentów studiów licencjackich i podyplomowych poziom akademicki.

Jakie są korzyści z podjęcia online stopnia w biznesie?
Badania Business Online nie tylko dać studentom szansę stać się ekspertami w wybranym zawodzie, dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy, sprostać wyzwaniom i podejmowania decyzji. Absolwentów programów studiów ekonomicznych internetowych mają większe szanse na awans lub jest zatrudniony przez górę organizacji w sektorze prywatnym lub publicznym. Dodatkowo format on-line z tych bardzo nowoczesnych programów biznesowych angażuje uczniów w sposób rygorystyczny i komunikatywnym doświadczenie edukacyjne. Studentów biznesu, którzy studiują w Internecie komunikować się z rówieśnikami przez profesorów i konferencji audio i wideo połączeń, wiadomości e-mail, forum, e-learning i oprogramowania multimedialnego. Inną kluczową korzyścią jest to, że nauka w Internecie odpowiada harmonogram prawie każdy, tak jak nauka może odbywać się w dowolnym momencie - w dzień iw nocy.

Czego uczymy się w stopniu biznes online?
Online Business Programy są oferowane przez wielu różnych dyscyplin naukowych i typów programów. Studenci mogą studiować zarządzanie projektem, Fashion Retail, International Business, Real Estate Investment, opieki zdrowotnej administracji, bankowości, przywództwa i więcej. Programy MBA i EMBA są również dostępne online w wielu najlepszych na świecie szkół biznesu. Z tych programów Master of Business Administration, niektórzy utrzymują szerszą koncentrację, podczas gdy inne są przeznaczone specjalnie dla profesjonalistów z doświadczeniem w danej branży.

Ile to będzie kosztować do podjęcia dyplom Business Online?
Koszty biorąc stopień w biznesie składa się z czesnego, opłat i innych należności. Te różnią się znacznie od szkoły biznesu na inny. Kontaktując się bezpośrednio ze szkołą, można uzyskać szczegółowe informacje na temat tych opłat, w tym łącznie i podział kosztów na wydziale Business. Cena na kierunku biznes online może być podobny do kosztu studiów na kampusie, choć studentów online mogą zaoszczędzić pieniądze, nie musząc dojeżdżać. Ważne jest, aby skontaktować się ze szkołą, aby dowiedzieć się więcej informacji na temat kosztów dowolnym programie firmy interesów.

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można się spodziewać ze stopniem internetowej?
Absolwenci programów online stopnia Biznes zgłosić znaczny wzrost ich doskonalenia zawodowego po ukończeniu studiów. Statystyki pokazują, że absolwenci niektórych kierunków studiów (np. biznesowe MBA i EMBA) wzrosły szanse na uznać za promocję, zwiększona mobilność w górę i są lepiej przygotowane do podjęcia wyzwań związanych z przywództwem i / lub przedsiębiorczości.

Jakie są wymagania dla stopnia Online Business?
Warunkiem dyplom Business Online zależy od programu. Na przykład, w większości absolwentów online programy studiów biznesowe wymagają od studentów do spełnienia średnią ocen minimum punktów z ich wymagania licencjackich studiów, wykazać biegłość w języku wykładowym i przedstawić swoje wyniki z egzaminu absolwent wejście takich jak GMAT lub GRE. Po dopuszczone do programu studiów online, studenci są zobowiązani do ukończenia zajęć i ocen. Wielu studentów Biznes skorzystać z okazji oferowanych przez ich szkoły biznesu w celu uzyskania praktycznego doświadczenia poprzez praktyki lub stażu. Niektóre szkoły wymagają także studentom do ukończenia niezależnych badań i przedstawienia pracy lub dysertacji na końcu ich badania kadencji.

Gdzie na dyplom Business Online?
Biznes online programy studiów oferowane są w uczelniach i szkołach biznesu na całym świecie: w USA, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Kenii, RPA, Rosji, Singapurze, Australii, Belgii, Turcji, Kostaryki, Kolumbii, Peru i Brazylia, między innymi. Więcej szczegółowych informacji na temat badania biznes online w tych krajach oraz skontaktować się bezpośrednio z biurem dopuszczenie szkołach Cię interesuje