Wszystkie programów MBA Jamajka

Programów MBA Jamajka

MBA

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Kilka uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych mają programy rozszerzenia w różnych części Jamajki. Większość studentów, którzy zapisują się na tych studiach niestacjonarnych pracy profesjonalistów, którzy chcą kontynuować naukę bez konieczności przeprowadzki bliżej narodu 's uniwersytety. Jamajka jest trzecią co do wielkości wyspą na Karaibach.

MBA Jamajka - Weź MBA Jamajka. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Business Administration

The University of West Indies - Mona Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 16 - 28 miesięcy September 2016 Jamajka Mona + 1 więcej

MBA jest przeznaczony do aktualizacji zasobów ludzkich, technicznych, administracyjnych i organizacyjnych umiejętności menedżerów średniego i młodszych menedżerów przygotowujących się do awansu.Program [+]

Master of Business Administration

MBA jest przeznaczony do aktualizacji zasobów ludzkich, technicznych, administracyjnych i organizacyjnych umiejętności menedżerów średniego i młodszych menedżerów przygotowujących się do awansu. Program stanowi solidną podstawę do zarządzania ogólnego, na których uczniowie budowę specjalistycznych umiejętności i wiedzy, funkcjonalne, realizując cztery fakultatywnymi w ich wybranym stężeniu. Stężenia są opisane szczegółowo w dalszej części tego katalogu.

Stężenia

Bankowość i finanse Marketing Management International Business Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems Sports Management General Management ... [-]