EMBA Jamajka - programów EMBA Jamajka EMBA

EMBA Jamajka - programów EMBA Jamajka EMBA

EMBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Executive MBA to program opracowany w celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych kadry kierowniczej. Pozwalając im podjąć stopnia podczas pracy w pełnym wymiarze czasu. Dyrektorzy i menedżerowie z różnych rodzajów i rozmiarów branż mogą uczestniczyć w tym programie.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

EMBA Jamajka - Weź EMBA Jamajka. Wszystkie EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Wspólnota Wykonawczy Master Of Business Administration

University College Of The Caribbean
Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 20 - 24 miesięcy October 2016 Jamajka Kingston

Program skupia się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na bieżących potrzeb biznesowych, jak również zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji kwestii zarządzania i koncepcji. [+]

UCC / Commonwealth wykonawczy Master of Business Administration Program koncentruje się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na aktualnym potrzebom biznesu, a także zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji zagadnień zarządzania i koncepcji. Studenci nabywają także umiejętności techniczne i koncepcyjne w pracy z i odnoszące się do innych, komunikacja, zarządzanie zadaniami i rozwiązywania problemów, a zastosowanie technik numerycznych i statystycznych. Program dostarcza najnowsze koncepcje zarządzania i aplikacji biznesowych w zarówno w ramach naukowej i empirycznej, łącząc studia z teorii i ustawień biznesowych przypadków rzeczywistych.... [-]