EMBA Indonezja - programów EMBA Indonezja EMBA

EMBA Indonezja - programów EMBA Indonezja EMBA

EMBA

EMBA Program Indonezja zapewni edukacji z perspektywy międzynarodowej w cenionych instytucji edukacyjnych i z wysokiej jakości wydziału. Indonezja stanowi ekscytującą miejsce dla uczenia się kultury i intelektu.


EMBA Indonezja jest zaprojektowany dla profesjonalistów, obecnie pracuje jako przedsiębiorców. EMBA studentów Indonezja zachęcani są do ich on-the-job wiedzy do środowiska uczenia się poprzez interaktywny zajęć i pracy w grupie. Poprzez kursy, które koncentrują się na rachunkowości, ekonomii, marketingu i technologii informacyjnych, studenci zdobędą solidne zrozumienie zasad prowadzenia działalności gospodarczej, koncentrując się na temat przywództwa i zarządzania. Absolwenci EMBA Indonezji często są w stanie ich dalszej kariery zawodowej do górnego poziomu zarządzania i pozycji lidera na kierowniczych w międzynarodowych korporacji i przedsiębiorstw.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz przez EMBA programów Indonezja poniżej i znajdź stopnia czeka na Ciebie!              

Czytaj więcej

ITB-Aalto Globalna Executive MBA - Dżakarta, Indonezja I Singapur

Aalto Executive Education Academy Singapore
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy January 2016 Indonezja Jakarta

ITB-Aalto Global Executive MBA (ITB-Aalto GLEMBA) jest dual-stopnia, studiów przyznane przez Triple Crown akredytowanych Uniwersytet Aalto University Executive Education (Aalto EE), Finlandii i Szkoła Biznesu i Zarządzania ITB. Program dostarczany jest w Dżakarcie i Singapurze. [+]

ITB-Aalto Global Executive MBA - Dżakarta i Singapur

ITB-Aalto Global Executive MBA (ITB-Aalto GLEMBA) to arcydzieło pomiędzy Triple Crown akredytowanych Aalto University Executive Education (Aalto EE) Finlandia i wiodącej szkoły biznesu w Indonezji, Szkoła Biznesu i Zarządzania - Institut TEKNOLOGI Bandung (SBM ITB ).

Program ITB-Aalto Global Executive MBA to program podwójnego stopnia dostosowane dla doświadczonych liderów. Skupia się na rozwoju strategicznego wglądu i myślenia, i na wyzwaniach związanych ze stosowaniem nowych praktyk przywódczych w globalnym środowisku operacyjnym. Program jest skonstruowany w celu wzmocnienia zaufania uczestników w podejmowaniu strategicznych decyzji w międzynarodowych środowiskach biznesowych, gdzie potrzebne jest zrozumienie międzykulturowe i na świecie sieć biznesowa jest popyt.... [-]